Black Ops IV bez kampanii dla jednego gracza

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Najnowsza odsłona Call of Duty o podtytule Black Ops IIII(przepraszam, ale wciąż mnie to śmieszy), nie będzie posiadać typowej kampani dla pojedynczego gracza.

 

W to miejsce twórcy obiecują wiele atrakcji w trybie wieloosobowym. Największą nowością oprócz klasycznej rozgrywki multi oraz trybem zombie ma być nic innego jak tryb battle royale. Jeeej…


 

Wybaczcie, ale seria którą uwielbiałem za gimnazjum, od kilku lat seria mocno testuje moje przywiązanie do niej. Do tego dochodzi fakt, że nie jestem wielkim pasjonatem PUBGów i innych Fortnite’ów. Jak będzie w takim razie wyglądać rozgrywka w BO IV(IIII)? Dowiemy się tego 12 października, kiedy produkcja trafi na półki sklepowe. Gra zostanie wydana na PC, PS4 i Xbox One.    


 

Żeby nie było, że tylko narzekam. Aranżacja świata ze zwiastuna trybu zombie jest niesamowita! Chciałbym kiedyś zobaczyć osobny tytuł w takiej niecodziennej dla tej serii stylistyce!

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Fallout New Vegas PS3 (gra używana)

Fallout New Vegas PS3 (gra używana)

To ten rodzaj mieściny, w której sam sobie kopiesz grób, zanim dostaniesz w dynię i zostawią cię hienom na pożarcie a i to przed tym, jak sprawy przybiorą naprawdę...

39,00Do sklepu

0 Komentarzy