• Strona główna
  • Newsy
  • Battlefield 4 i battlefield hardline - dlc dostępne za darmo na pc, playstation i xboksie!

Battlefield 4 i Battlefield Hardline - DLC dostępne za darmo na PC, PlayStation i Xboksie!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Battlefield 4 i Battlefield Hardline - DLC dostępne za darmo na PC, PlayStation i Xboksie! - gamedot.pl

Battlefield 4 i Battlefield Hardline to dwie dość różne gry - jedna odniosła ogromny sukces, druga niekoniecznie... mimo to mają w sobie "krew" Battlefielda i są bardzo głośnymi markami. Electronic Arts patrzy jednak w przyszłość i jest już gotowe do zaprezentowania nowej odsłony serii - dlatego firma przygotowała bardzo konkretny prezent dla fanów wojskowego i policyjnego strzelania: wszystkie DLC do BF4 i Hardline będa do dostania za darmo!

 

Co ciekawe, firma nie będzie ich dawać od razu. Teraz, do 10 maja możecie na swoich sprzętach - nie ważne czy to PlayStation, Xbox czy PC - dodać do swej biblioteki Dragon's Teeth z Battlefielda 4 i Robbery z Hardline'a.

 

W kolejnych tygodniach, zapewne poprzedzajacych premierę Battlefielda 5, gracze dostaną za darmo wszystkie DLC do obu gier. Bardzo miła promocja - warto z niej skorzystać.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint XONE

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to wojskowa gra akcji dziejąca się w ogromnym, oszałamiającym graficznie, otwartym świecie, w którą po raz pierwszy zagrasz solo lub w czteroosobowym...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl