• Strona główna
  • Newsy
  • Battlefield 4 i battlefield hardline - dlc dostępne za darmo na pc, playstation i xboksie!

Battlefield 4 i Battlefield Hardline - DLC dostępne za darmo na PC, PlayStation i Xboksie!

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Battlefield 4 i Battlefield Hardline - DLC dostępne za darmo na PC, PlayStation i Xboksie! - gamedot.pl

Battlefield 4 i Battlefield Hardline to dwie dość różne gry - jedna odniosła ogromny sukces, druga niekoniecznie... mimo to mają w sobie "krew" Battlefielda i są bardzo głośnymi markami. Electronic Arts patrzy jednak w przyszłość i jest już gotowe do zaprezentowania nowej odsłony serii - dlatego firma przygotowała bardzo konkretny prezent dla fanów wojskowego i policyjnego strzelania: wszystkie DLC do BF4 i Hardline będa do dostania za darmo!

 

Co ciekawe, firma nie będzie ich dawać od razu. Teraz, do 10 maja możecie na swoich sprzętach - nie ważne czy to PlayStation, Xbox czy PC - dodać do swej biblioteki Dragon's Teeth z Battlefielda 4 i Robbery z Hardline'a.

 

W kolejnych tygodniach, zapewne poprzedzajacych premierę Battlefielda 5, gracze dostaną za darmo wszystkie DLC do obu gier. Bardzo miła promocja - warto z niej skorzystać.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]