Battlefield 1: świeży gameplay z trybu dla jednego gracza

ruthless - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Serwis Eurogamer opublikował na swoim kanale kilkunastominutowy materiał z Battlefielda 1. Testerzy przedstawili nam szeroki przekrój przygotowanych dla nas ról, a także mnogość dostępnych teatrów działań, które pojawią się w kampanii. Sceneria zmienia dosłownie się z minuty na minutę. W rozmaitych epizodach wcielimy się w szeregowego żołnierza na pierwszej linii frontu, snajpera, czołgistę, a nawet gołębia. Według doniesień, na kampanię składa się 5 rozdziałów, a na ukończenie każdego z nich będziemy potrzebowali średnio 1,5 godziny.

 

 

Niestety w tej beczce miodu jest również beczka dziegciu. Przepiękna grafika i nieustanna akcja pochłaniają sporą część naszej uwagi, lecz nie sposób przegapić kilku błędów, które rzucają się w oczy. Sztuczna inteligencja przeciwników pozostawia wiele do życzenia. Żołnierze często stoją w miejscu i nawet nie strzelają w naszym kierunku. Czasem nawet nie zdają sobie sprawy z naszej obecności, kiedy znajdujemy się tuż obok nich. Ponadto poprawy wymaga również funkcjonowanie modeli postaci oraz pojazdów, które mają tendencję do blokowania się w rozmaitych przeszkodach.

 

źródło: Eurogamer

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Team Sonic Racing XONE

Team Sonic Racing XONE

Fani Sonika – grzejcie silniki! Team Sonic Racing połączy najlepsze elementy zręcznościówek i szybkość wymagających wyścigów z unikalnymi opcjami dostosowywania pojazdów. Wielbiciele...

149,00Do sklepu

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl