Assassin's Creed: Rogue trafi na PC!

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Assassin's Creed: Rogue trafi na PC! - gamedot.pl

Trochę ponad 2 tygodnie musieliśmy czekać na potwierdzenie informacji o pecetowej wersji Assassin's Creed: Rogue. Ubisoft oficjalnie wypowiedziało się na ten temat - taka wersja jest w przygotowaniu, ale posiadacze blaszaków będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

 

Konsolowa wersja gry pojawi się już 14 listopada na PS3 i X360, natomiast na edycję PC będziemy musieli poczekać do początku 2015 roku.

 

Assassin's Creed: Rogue pozwoli nam się wcielić w postać Shaya, który postanawia dołączyć do Templariuszy (gdzie będzie współpracować między innymi z Haythamem Kenwayem - ojcem Connora z Assassin's Creed 3). Gra ma być zwieńczeniem "amerykańskiej trylogii" (do której zalicza się wcześniej wspomniany AC 3 oraz Black Flag), a także wyjaśniać kwestie, które nie zostały rozwiązane w poprzednich odsłonach.

 

 

 

Źródło: eurogamer.net

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]