Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu! - gamedot.pl

Twórcy może i wzięli sobie słowa wielu graczy i recenzentów do serca, ale mimo wszystko stwierdzili, że naprawienie okropnych animacji nie jest ich priorytetem. Dlaczego w łatce day-one nic, co dotychczas widzieliśmy nie zostanie zmienione? Odpowiedź jest zaskakująca - day-one patch jest już zawarty we wczesnym dostępie dla posiadaczy EA Access. Oznacza to, że 23 marca gra nie otrzyma żadnej dodatkowej łatki! Sami twórcy komentują ten fakt w ten sposób:

W pierwszym dniu? Nie, ten okręt już wypłynął. Będziemy powoli patchować nasz tytuł, lecz co znajdzie się w następnych łatkach, na razie jest omawiane.

To dość odważne posunięcie ze strony BioWare...Albo sytuacja jest zbyt poważna do naprawienia w ciągu zaledwie kilku dni, albo twórcy bagatelizują sprawę. Mam nadzieję, że mimo zapewnień o braku patcha w dniu premiery i tak pojawi się on w najbliższym czasie. W innym wypadku Mass Effect: Andromeda może okazać się najgorszym tytułem z serii ME.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Deus Ex Human Revolution PS3 (gra używana)

Deus Ex Human Revolution PS3 (gra używana)

Deus Ex to kultowa seria gier łączących elementy fabularne RPG z akcją typową dla strzelanek, która zdobyła uznanie zarówno wśród specjalistów, jak i graczy na całym świecie. Tytuł...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy