Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu! - gamedot.pl

Twórcy może i wzięli sobie słowa wielu graczy i recenzentów do serca, ale mimo wszystko stwierdzili, że naprawienie okropnych animacji nie jest ich priorytetem. Dlaczego w łatce day-one nic, co dotychczas widzieliśmy nie zostanie zmienione? Odpowiedź jest zaskakująca - day-one patch jest już zawarty we wczesnym dostępie dla posiadaczy EA Access. Oznacza to, że 23 marca gra nie otrzyma żadnej dodatkowej łatki! Sami twórcy komentują ten fakt w ten sposób:

W pierwszym dniu? Nie, ten okręt już wypłynął. Będziemy powoli patchować nasz tytuł, lecz co znajdzie się w następnych łatkach, na razie jest omawiane.

To dość odważne posunięcie ze strony BioWare...Albo sytuacja jest zbyt poważna do naprawienia w ciągu zaledwie kilku dni, albo twórcy bagatelizują sprawę. Mam nadzieję, że mimo zapewnień o braku patcha w dniu premiery i tak pojawi się on w najbliższym czasie. W innym wypadku Mass Effect: Andromeda może okazać się najgorszym tytułem z serii ME.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Pro Evolution Soccer 2015 PS4 (gra używana)

Pro Evolution Soccer 2015 PS4 (gra używana)

PES 2015 będzie pierwszą grą z serii na nową generację – Konami to potwierdza i obiecuje wykorzystać potencjał kryjący się w FOX Engine, silniku stworzonym przez studio Hideo...

49,00Do sklepu

0 Komentarzy