Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu! - gamedot.pl

Twórcy może i wzięli sobie słowa wielu graczy i recenzentów do serca, ale mimo wszystko stwierdzili, że naprawienie okropnych animacji nie jest ich priorytetem. Dlaczego w łatce day-one nic, co dotychczas widzieliśmy nie zostanie zmienione? Odpowiedź jest zaskakująca - day-one patch jest już zawarty we wczesnym dostępie dla posiadaczy EA Access. Oznacza to, że 23 marca gra nie otrzyma żadnej dodatkowej łatki! Sami twórcy komentują ten fakt w ten sposób:

W pierwszym dniu? Nie, ten okręt już wypłynął. Będziemy powoli patchować nasz tytuł, lecz co znajdzie się w następnych łatkach, na razie jest omawiane.

To dość odważne posunięcie ze strony BioWare...Albo sytuacja jest zbyt poważna do naprawienia w ciągu zaledwie kilku dni, albo twórcy bagatelizują sprawę. Mam nadzieję, że mimo zapewnień o braku patcha w dniu premiery i tak pojawi się on w najbliższym czasie. W innym wypadku Mass Effect: Andromeda może okazać się najgorszym tytułem z serii ME.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Dark Souls II X360 (gra używana)

Dark Souls II X360 (gra używana)

Dark Souls II to opracowana przez firmę From Software długo oczekiwana kontynuacja hitu 2011 roku, gry Dark Souls. Unikalne, staroszkolne Action-RPG zachwyciło graczy na całym świecie...

59,00Do sklepu

0 Komentarzy