Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu!

Paweł "Wysu" Wysowski - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Animacje w Mass Effect: Andromeda nie zostaną poprawione w day-one patchu! - gamedot.pl

Twórcy może i wzięli sobie słowa wielu graczy i recenzentów do serca, ale mimo wszystko stwierdzili, że naprawienie okropnych animacji nie jest ich priorytetem. Dlaczego w łatce day-one nic, co dotychczas widzieliśmy nie zostanie zmienione? Odpowiedź jest zaskakująca - day-one patch jest już zawarty we wczesnym dostępie dla posiadaczy EA Access. Oznacza to, że 23 marca gra nie otrzyma żadnej dodatkowej łatki! Sami twórcy komentują ten fakt w ten sposób:

W pierwszym dniu? Nie, ten okręt już wypłynął. Będziemy powoli patchować nasz tytuł, lecz co znajdzie się w następnych łatkach, na razie jest omawiane.

To dość odważne posunięcie ze strony BioWare...Albo sytuacja jest zbyt poważna do naprawienia w ciągu zaledwie kilku dni, albo twórcy bagatelizują sprawę. Mam nadzieję, że mimo zapewnień o braku patcha w dniu premiery i tak pojawi się on w najbliższym czasie. W innym wypadku Mass Effect: Andromeda może okazać się najgorszym tytułem z serii ME.

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew I Wino PC [PL] Gra + Karty (2 talie)

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew I Wino PC [PL] Gra + Karty (2 talie)

Do działania wymaga konta na platformie GoG oraz podstawowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Weź udział w ostatniej przygodzie Geralta z Rivii i odwiedź Toussaint, odległą krainę...

109,00Do sklepu

0 Komentarzy