AMD Navi dopiero w 4 kwartele 2019? AMD Radeon VII i AMD Navi.

TommyLee - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
AMD Navi dopiero w 4 kwartele 2019? AMD Radeon VII i AMD Navi. - gamedot.pl

 

Podczas konferencji w styczniu na targach CES 2019 firma AMD ukazała swój najnowszy produkt, czyli karte graficzną AMD Radeon VII. Miała ona być konkurencją dla karty firmy NVIDIA GeForc RTX 2080. Radeon VII to pierwsza karta, która jest oparta na układzie wykonanym w litografi 7nm. Natomiast recenzenci oraz użytkownicy nie mają wątpliwości, który projekt “czerwonych” jest ich głównym celem. A mianiowicie będą to karty oparte o architekturę AMD Navi należące do linii produktów o tej samej nazwie. Z informacji udostępnionych przez serwis Cowcotland ich premiera ma się odbyć w 4 kwartale 2019 roku. Wcześniejsza data premiery wyznaczona była na początek 2019 roku natomiast niektóre portale donoszą, iż firma z Santa Clara niedokładnie oszacowała ilość potrzebnego czasu na wyprodukowanie owych kart. Można to zaobserwować po premierze Radeona VII, którego kupno w Polsce jest praktycznie niemożliwe, a w innych częściach świata również ograniczone.

Warto się również pochylić nad plotkami i domysłami, iż rzekomo nowoczesna technologia Navi ma się pojawić w konsolach nowej generacji. Jednak informacja ta nie jest potwierdzona oficjalnie przez koncern mimo to tworzy otoczkę tajemnicy przy głośno promowanej technologii.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Desperados III XONE

Desperados III XONE

Przejmujesz kontrolę nad bandą oprychów, która zaczyna funkcjonować w środowisku jako grupa antybohaterów i antybohaterek. Z początku bardzo zróżnicowane i silne charaktery stanowią...

209,90Do sklepu

0 Komentarzy