A gdyby Final Fantasy XV wyszło w 1997 roku? Sprawdźmy!

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
A gdyby Final Fantasy XV wyszło w 1997 roku? Sprawdźmy! - gamedot.pl

Kultura damake'ów (przenoszenia nowych gier na stare sprzęty) nie przestaje mnie zadziwiać - oczywiście w pozytywnym sensie tego słowa. Dziś możemy na przykład sprawdzić jak według fanowskiej wizji wyglądaloby Final Fantasy XV gdyby powstało nie na PS4 i XOne, a na pierwsze PlayStation. Uwaga na atak nostalgii:

 

 

Co prawda najlepiej autorowi projektu wyszedł ekran tytułowy, gdyż modele 3D i menu nie oddają sprawiedliwości temu co można było oglądać na PSX (a było to lepsze graficznie, niewiele ale lepsze) jednak już za sam pomysl należą się brawa bo otwiera on oczy na to na ile sposobów można bawić się grami, jeżeli ma się tylko trochę umiejętności i niegasnący zapał do pracy.

 

 

0 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Yakuza Like A Dragon XONE

Yakuza Like A Dragon XONE

POWSTAŃ Z SAMEGO DNA Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił....

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl