ENCYKLOPEDIA GIER

Twój wybór: (wyczyść wybór)
projectremediumcover.jpg
Premiera Światowa 28.08.2017 Premiera Polska 28.08.2017 Gry akcji Gry przygodowe

Wkrótce...

...
carmechani2018.jpg
Premiera Światowa 28.07.2017 Premiera Polska 28.07.2017 Symulator

Karierę rozpoczynamy w dość małym garażu, a zalążek fabularny choć się przewija, to jest nic nie znaczący w tego typu grze i przedstawia klasyczną drogę bohatera od małego mechanika, działającego na zlecenia do wielkiego rekina samochodowego biznesu. Dostępne w Car Mechanicu zlecenia dzielimy na te podstawowe, wymagane do ukończenia opowieści oraz poboczne. Co ciekawe nie jesteśmy rzucani od razu na głęboką wodę dzięki czemu w początkowej fazie otrzymujemy wręcz banalnie proste zadania do wykonania pokroju wymiany opon, czy klocków hamulcowych

...
assassinscreedoriginscover.jpg
Premiera Światowa 27.10.2017 Premiera Polska 27.10.2017 Gry akcji

Tym razem Animus przenosi nas w zakamarki najodleglejszych wspomnień sięgających czasów Egiptu i medżaja Bayeka targanego rządzą zemsty za osobistą tragedię, który przypadkowo wplątuje się w wielką aferę z polityczną zawieruchą w tle.

...
wolfesteincollous.jpg
Premiera Światowa 27.10.2017 Premiera Polska 27.10.2017 Gry akcji

Wkrótce...

...
darksidersdetective.png
Premiera Światowa 27.07.2017 Gry przygodowe

The Darkside Detective, to tradycyjna przygodówka point&click opowiadająca o losach detektywa Francisa McQueena oraz jego niezbyt ogarniętego pomocnika Dooley'a pracujących dla specjalnego policyjnego wydziału Darkside Division wyjaśniającego różnego rodzaju dziwne zaginięcia, czy pojawiające się cyklicznie wrota do innego wymiaru.

...
rime cover.jpg
Premiera Światowa 26.05.2017 Premiera Polska 26.05.2017 Gry przygodowe

W grze wcielamy się w młodego rozbitka próbującego wydostać się z wyspy skrywającej tajemniczy sekret. Naszym wiernym towarzyszem podróży staje się równie intrygujący lisek oraz epizodycznie dziwny, znikający jegomość w czerwonym płaszczu.

...
monster-hunter-world-box.jpg
Premiera Światowa 26.01.2018 Premiera Polska 26.01.2018 RPG

Wkrótce...

...
428643323.jpg
Premiera Światowa 26.01.2018 Premiera Polska 26.01.2018 Symulator Gry strategiczne

Gra autorstwa Gaming Mind Studios pozwala nam wejść w buty prezesa firmy pałającej się budową oraz ogólnym zarządzaniem sieci połączeń kolejowych. Jej akcja została umieszczona w USA i rozpoczyna się w roku 1830, czyli na początku drogi jakie przebyły pociągi, by dojść do obecnej formy. Produkcję składa się z kampanii oraz scenariuszy (te ostatnie nie różnią się zanadto od pierwszych). Całą przygodę rozpoczynamy jako początkujący właściciel firmy, który wraz z upływem czasu pnie się po szczeblach kariery (ot, standard w tego typu tytułach).

...
the-vanishing-of-ethan-carter-teaser.jpg
Premiera Światowa 25.09.2014 Gry przygodowe FPP

W grze wcielamy się w Paula Prospera detektywa posiadającego nadprzyrodzone zdolności, który odpowiada na list małoletniego Ethana Cartera z miasteczka Red Creek Valley. Jak się okazuje, młodzieniec został porwany, a my krok po kroku musimy odkryć prawdę i znaleźć dziecko. W The Vanishing of Ethan Carter rozwiązujemy sporą ilość zagadek logicznych, a spora część z nich dotyczy ustalenia kolejności wydarzeń popełnionych zbrodni. Grę stworzyło warszawskie studio The Astronaut kierowane przez Adama Chmielarza.

...
f12017box.jpg
Premiera Światowa 25.08.2017 Premiera Polska 25.08.2017 Gry wyścigowe

Wkrótce...

...
Fortnite cover.jpg
Premiera Światowa 25.07.2017 (wczesny dostęp) Premiera Polska 25.07.2017 (wczesny dostęp) Gry akcji

w przygotowaniu...

...
Diablo_III_RoS_Cover.jpg
Premiera Polska 25.03.2014 Premiera Światowa 25.03.2014 RPG Hack'and'slash

Diablo 3: Reaper of Souls to tytuł pierwszego rozszerzenia do trzeciej części jednej z najpopularniejszych serii hack-and-slash w historii, którego autorem jest studio Blizzard Entertainment. Dodatek wprowadza do gry piąty akt, kontynuujący historię z podstawki.

Fabuła skupia się wokół Anioła Śmierci, Maltaela, który postanawia raz na zawsze zakończyć odwieczny konflikt istot niebiańskich z demonami. W tym celu postanawia on wykraść Czarny Kamień wiążący duszę Diablo, który ludzie postanowili ukryć przed światem. Maltael nie przebiera w śro

...
box-cities-skylines-after-dark-dlc-pc-2.jpg
Premiera Światowa 24.09.2015 Premiera Polska 24.09.2015 Symulator

Pierwszy oficjalny dodatek do gry typu city-builder Cities: Skylines autorstwa fińskiego studia Colossal Order, autorów serii Cities in Motion. Wprowadza on dynamicznie zmieniający się cykl dnia i nocy, którego brakowało w podstawowej wersji gry.

...
beyond earth cover.jpg
Premiera Światowa 24.04.2014 Premiera Polska 24.04.2014 Gry strategiczne turowe

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to kolejna gra z cyklu doskonałych strategii turowych wyprodukowanych przez Firaxis. Tym razem gra coraz mniej nawiązuje do klasycznej Cywilizacji, a skupia się na grze w stylu starego i poczciwego Alpha Centauri. Gra przedstawia dzieje ludzkości i jej frakcji w XXII wieku, gdy kolonizacja planet zaczyna być faktem. W nowym środowisku nie tylko musimy bronić się przed lokalną florą i fauną, ale także przed innymi pretendentami do przejęcia kontroli nad globem.

...
okladka.jpg
Premiera Polska 25 marca 2015 Premiera Światowa 24 marca 2015 Gry przygodowe

Klasyczny RPG akcji pochodzący od twórców serii takich gier jak Dark Souls i Demon's Souls. Akcja tytułu przenosi nas do mrocznego uniwersum, w którym główny bohater musi zmierzyć się z przerażającymi bestiami. Mieszkańcy, których przyjdzie spotkać podczas rozgrywki dotknęła zaraza. Głównym zdaniem będzie zatem dotarcie do informacji, kto lub co wywołało chorobę. Rozgrywka w dużym stopniu nie odbiega od znanej z serii Dark Souls. Oprawa graficzna stoi na bardzo wysoki poziomie, co czyni grę wyjątkową.

...
ładowanie...
ładowanie...

UWAGA. STRONA UŻYWA COOKIES!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.