Battlefield Hardline - Recenzje

10
Mowicz

Seria Battlefield obrała nowy kierunek. Jej najnowsza odsłona zatytułowana Battlefield Hardline porzuciła wojenny front i przeniosła się do przestępczego świata, w którym królują narkotyki, napady na banki oraz walka ze stróżami prawa.

 

W kampanii dla jednego gracza wcielamy się w Nicka Mendozę  –  młodego detektywa z Miami szukającego zemsty na swoich byłych partnerach, którzy porzucili policyjne odznaki na rzecz szybkiego wzbogacenia się nie do końca legalnymi sposobami. Tryb fabularny zaprezentowany jest w formie policyjnego serialu, w którym każdy z dziesięciu odcinków prowadzi do rozwiązania głównego wątku historii.

 

Battlefield jest jednak serią, w której najważniejszy aspekt stanowi tryb dla wielu graczy. Nie mogło go zatem zabraknąć w Battlefield Hardline. Przekonajmy się zatem, czy studio Visceral Games odpowiedzialne za ten tytuł, poszło w dobrym kierunku i czy Battlefield Hardline przyciągnie do siebie fanów BF'a tak jak zrobiły to poprzednie odsłony tej popularnej serii. Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorecenzji.

 

Zamów grę Battlefield Hardline w sklepie Gamedot

Battlefield Hardline PC

Battlefield Hardline X360

Battlefield Hardline XONE

Battlefield Hardline PS3

Battlefield Hardline PS4

 

W trybie dla wielu graczy Battlefield Hardline będziemy mogli stanąć po stronie stróżów prawa lub wcielić się w członka grupy przestępczej

 

W Battlefield Hardline czekają na nas pościgi po ulicach największych miast USA

 

Czy Nick Mendoza wymierzy sprawiedliwość byłym partnerom?

 

Battlefield Hardline

Ocena
7
Wasza ocena
7.5
Oceń grę
  • Plusy
  • Radość, którą czerpiemy w rozgrywkach online
  • Tryby Heist i Blood Money
  • Masa broni i możliwość jej ulepszania
  • Balans map w rozgrywce sieciowej jak i ich design stoją na najwyższym poziomie.
  • Minusy
  • Słaby tryb dla pojedynczego gracza (kiepski dubbing, scenariusz, a w porównaniu do poprzedniczek mało akcji, wybuchów czyli tego co lubią gracze najbardziej)
  • Pole widzenia bandytów gdy się skradamy
  • Brak czołgów, myśliwców i ciężkiego sprzętu, który można okiełznać
O autorze
MowiczMowicz
4 0
Zagorzały PC-towiec od początku lat ’90. miłośnik off-roadu i sportu. Kocha spędzać czas przy dobrych grach ale również nie pogardzi serialami które zjada sezonami. Pr0 gamer pełną gęba, szczególnie jeżeli chodzi o samochodówki i Fps'y które kocha.

1 Komentarz

REDmartinesart 8 lat temu

PLUSY Masa broni i możliwość ulepszania jej, za dużo ich-nich się wkradło;)

0 Odpowiedz

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]