Oto pomysły na idealny prezent dla geeka komputerowego! - Publicystyka

00
TommyLee

Powoli zaczynasz zastanawiać się nad tym, komu co sprezentować na nadchodzące święta Bożego Narodzenia? Jeśli w najbliższym otoczeniu masz osobę, która pasjonuje się komputerami i całe dnie spędza na graniu w gry oraz odkrywaniu technologicznych nowinek, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Zobacz, co warto sprezentować geekowi!

 

Książka zawsze dobrym pomysłem na prezent

Osoby, które lubią rozwijać swoje zainteresowania z pewnością będą zadowolone z otrzymania książki w prezencie. Może to być literatura fachowa – dla programisty doskonale sprawdzi się książka, z której pozna nowy język kodowania, a dla pasjonata fizyki podręcznik astronomiczny. Jeśli nie jesteś pewna, czym tak naprawdę interesuje się osoba, którą chcesz obdarować, możesz zdecydować się na literaturę piękną. Świetnym pomysłem będą tutaj książki na podstawie gier komputerowych lub poradniki – dotyczące ważenia piwa czy modelarstwa.

Wyjątkowy kubek na wyjątkowy prezent

Kubek może wydawać Ci się oklepanym pomysłem na prezent, ale z pewnością takim nie będzie, jeśli wybierzesz model stworzony specjalnie z myślą o geekach! Sprezentuj bliskiej Ci osobie kubek w kształcie Gwiazdy Śmierci, R2D2 czy z logiem jej ulubionego superbohatera, a z pewnością będzie to pierwsza rzecz, po jaką będzie sięgać od rana przy parzeniu kawy.

Gra planszowa dla prawdziwych pasjonatów rozrywki

Czasami trzeba zrobić sobie przerwę od ekranu komputera. Wtedy doskonale sprawdzają się analogowe planszówki. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że pasjonującą rozgrywkę można prowadzić w kilka osób naraz i to w jednym pomieszczeniu! Wybierając grę planszową na prezent dla komputerowego geeka sięgnij po gatunki takie jak RPG lub kooperacyjne. Jeśli wiesz, że obdarowywana osoba lubi towarzyskie spotkania, możesz kupić także typowo imprezowe gry na 15 minut.

Gra komputerowa – prezent, którym trafisz w 10!

Skoro już o grach mowa, to oczywiście gra komputerowa również będzie doskonałym prezentem dla geeka. Zanim jednak zdecydujesz się na ten wybór, pamiętaj by sprawdzić, czy obdarowywana osoba nie posiada już danej pozycji. W tym przypadku sprawdzi się wszystko – gry przygodowe, strzelanki lub sportowe. Nie masz pewności, jaki tytuł będzie idealny? Zawsze możesz podarować voucher do popularnych platform z grami komputerowymi do ściągnięcia!

Gogle do wirtualnej rzeczywistości

VR to hit ostatnich kilku sezonów. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować uwielbia gry komputerowe i jeszcze nie ma gadżetu umożliwiającego mu korzystanie z wirtualnej rzeczywistości, to z pewnością będzie wniebowzięta. Zastanawiasz się, jakie gogle do VR wybrać? Tutaj znajdziesz praktyczne porady!

Voucher do exit roomu

Jeśli uważasz, że materialne prezenty to przeżytek i każdy może kupić sobie sam to, czego najbardziej potrzebuje, zawsze możesz kupić bliskiej sobie osobie voucher na niesamowite przeżycia. Doskonałym wyborem będzie wejściówka do exit roomu lub domu strachów. Do wyboru masz także pokoje z VR czy interaktywne wystawy z najnowszymi odkryciami technologicznymi rozrywką.

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
855 0

0 Komentarzy