Najgorętsze premiery 2018 wśród urządzeń mobilnych - Publicystyka

00
StfuWi

 

 
 
 
 
Szykują się wielkie premiery, na które wielu z nas czeka z przyspieszonym biciem serca. Rok 2018 zapowiada się niezwykle ciekawie – pojawi się m.in. oczekiwany Samsung Galaxy S9, nowa generacja Sony Xperia czy też wiele modeli okularów do wirtualnej rzeczywistości.

 

Co prawda większość firm trzyma w tajemnicy szczegóły, co nieco na temat nadchodzących premier już wiadomo. Będzie ich z pewnością wiele, co znacznie może zawrócić w głowie miłośnikom nowych technologii i urządzeń mobilnych. Nowy Samsung Galaxy S9 i S9+ już miał swoją premierę 25 lutego na targach w Barcelonie – była to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Zobacz co jeszcze z premier urządzeń mobilnych czeka na nas w 2018 roku.


Samsung Galaxy S9


Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier odbyła się dosłownie przed chwilą, bo 25 lutego na targach WMC 2018 w Barcelonie. Wtedy tez koreański producent zaprezentował swój najnowszy flagowy model – Samsung Galaxy S9 i S9+. Nowy smartfon został wyposażony w rewolucyjny aparat z obiektywem z dwoma przesłonami, dzięki czemu zdjęcia zrobione w słabym oświetleniu czy w nocy będą wyglądały wspaniale. Co ciekawe Galaxy S9 poza nowym aparatem ma również nowe stereofoniczne głośniki, które powstały przy współpracy z firmą AKG. Smartfona można już kupić w przedsprzedaży na stronie producenta, natomiast do sklepów Galaxy S9 i S9+ trafią na początku marca.


Warto także pamiętać, że to właśnie Samsung zdobył rok temu aż 36 nagród za swoje produkty i innowacyjne rozwiązania.


Dell XPS 13


Jeżeli nie wystarcza wam smartfon Samsung, LG czy Sony, to warto rozważyć zakup ultrabooka, na przykład 13- calowy Dell XPS 13. Zastąpi on lubiany model 9365. Do wyboru będą dwa warianty kolorystyczne, Rose Gold oraz Alphine White.


Nowy Dell będzie mobilny, wytrzymały i bardzo wydajny, co z pewnością docenią jego użytkownicy. Nie bez znaczenia są też świetne parametry – szybki dysk SSD, niemal bezramkowy wyświetlacz, gniazdo microSD itd.


LG G7


Wspomnieliśmy już o nadchodzącej premierze S9 firmy Samsung. Najnowszy G7 to propozycja LG, ale również interesująca. Obie propozycje do flagowe smartfony danych producentów, nic więc dziwnego, że ich premiery są tak wyczekiwane.


Jeśli nie chcesz czekać, zwróć uwagę, że przedsprzedaż Galaxy S9 już ruszyła, a na smartfona LG będziesz musiał poczekać nieco dłużej – do wiosny. Możliwe, że G7 otrzyma ekran w technologii OLED, a także świetny aparat z dwoma obiektywami. Nowy Samsung Galaxy, G7, a może Huawei P20? Wraz z nowym rokiem czekają nas niemałe dylematy…


Pixmax 8K


Co prawda premiera gogli Pixmax 8K nieco się opóźnia – prawdopodobnie ukażą się w drugim kwartale 2018 roku – ale na targach CES 2018 można było zobaczyć najnowszy prototyp. Produkt wymaga jeszcze poprawek, ale zapowiada się niezwykle interesująco. W końcu Pimax 8K to obecnie najbardziej wyczekiwane gogle wirtualnej rzeczywistości. Tego typu sprzęt produkuję też inne firmy, m.in. Sony czy Samsung. Najnowszy Pixmax nie jest więc pozbawiony konkurencji!

O autorze
StfuWiStfuWi
131 0

0 Komentarzy