Masz Xbox 360? Oto 5 gier, w które musisz zagrać! - Publicystyka

00
TommyLee

 

Artykuł sponsorowany

Co prawda Microsoft już kilka lat temu zaprzestał produkcji sławnej konsoli Xbox 360, która była największym konkurentem dla produktów Sony, jednak wielu z nas wciąż posiada ten sprzęt w swoim domu. Jeśli jesteś fanem kultowych gier, nadchodzące coraz dłuższe jesienne wieczory są idealną okazją, by odświeżyć kilka pozycji. Sprawdź, w co warto zagrać po raz kolejny!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


W dobie trzeciej części Wiedźmina nikt już zdaje się nie pamiętać poprzedzających jej wersji. Tymczasem nie ustępują one bardzo Dzikiemu Gonowi. A już zwłaszcza Zabójcy Królów, która to gra wprowadziła do naszych domów i na nasze ekrany zupełnie nowy wymiar rozrywki.

W pozycji Wiedźmin 2: Zabójcy Królów bardzo duży nacisk kładzie się na wybory moralne, które prowadzą gracza do jednego z aż 16 zakończeń. Mamy tutaj doskonałą grafikę i dynamiczny system walki, a przede wszystkim historię, która nigdy się nie nudzi. A jeśli przeszedłeś już tę część kilka razy, koniecznie wypróbuj edycję rozszerzoną.

Grand Theft Auto V


Tej pozycji nie trzeba nikomu reklamować – producenci Grand Theft Auto V wykonali bowiem kawał dobrej roboty podejmując się sprzedaży tego produktu. Na produkcję oraz promocję wydali ponad 360 milionów dolarów, czym pobili wszelkie rekordy w tej branży. Popularność tej gry to jednak nie tylko zasługa dobrej reklamy, ale przede wszystkim poziomu, na jakim utrzymana jest sama rozgrywka. Wszyscy fani serii twierdzą zgodnie, że poruszanie się po przedstawionym świecie i wykonywanie misji to czysta frajda!

The Elder Scrolls V: Skyrim


O tym, że warto jest zagrać w Skyrim przekonują chociażby coraz to nowsze wersje tej edycji gry z serii Elder Scrolls. Propozycja od studia Bethesda Softworks umożliwia graczom przeniesienie się do fantastycznego świata rodem z baśni, gdzie czekają na nich przygody, bogactwa i romanse, a także… prawdziwe życie. Fani gry szczególnie cenią sobie możliwość obierania własnej ścieżki fabularnej, całkowicie nie związanej z główną misją. Możesz zatem zbudować silną postać, dla której znajdziesz żonę i zbudujesz dla nich dom, a rozległy i otwarty świat przedstawiony będzie tłem dla Twojej własnej historii.

Rise of the Tomb Rider


Gier z serii Tomb Raider jest na rynku całe mnóstwo i każda z nich jest godna polecenia. Rise of the Tomb Rider to kontynuacja pozycji z 2013 roku. Tym razem jednak pod Twoją kontrolą jest dziewczyna twardsza i bardziej bezwzględna niż w poprzedniej części. W jej towarzystwie wyruszasz na Syberię tropem tajemniczego Proroka, by odkryć tajemnicę stojącą za śmiercią jej ojca oraz odkryć źródło nieśmiertelności.

Dragon Age: Inkwizycja


Fani serii Dragon Age potwierdzają: ta gra nigdy się nie nudzi! Choć główna misja za każdym podejściem może wydawać się taka sama, to jednak mnogość zadań pobocznych, bogactwo osobowościowe pozostałych bohaterów i fantastyczny system rozgrywki dają mnóstwo opcji przechodzenia tej pozycji ciągle na nowo. Za każdym razem możesz też kontrolować inną postać, co sprawia, że zawsze sięgasz poniekąd po zupełnie nową grę.


Kultowe gry oraz akcesoria do konsoli Xbox 360 kupisz tutaj. Sprawdź już teraz!

 

O autorze
TommyLeeTommyLee
923 0

0 Komentarzy