Już jest – nowy gimbal DJI Ronin – SC! - Przed premierą

00
TommyLee

DJI to producent, który od dłuższego czasu serwuje fanom nowoczesnych sprzętów wysokiej jakości urządzenia. Jego produkty od lat cieszą się dużą popularnością, a wielbiciele marki od niedawna w napięciu śledzili poczynania firmy. Pojawiły się zapowiedzi o tym, że na rynku będzie nowy produkt.


I oto jest – nowy gimbal ręczny DJI Ronin SC. Chociaż dopiero jest premiera tego urządzenia, już cieszy się dużym zainteresowaniem. Ruszyła przedsprzedaż i już wkrótce trafi do pierwszych użytkowników. Wedle zapewnień producenta, gimbal ma pozwolić na komfortowe korzystanie niezależnie od warunków. Materiały video, w których wykorzystywane mają być możliwości gimbala, będą wyglądać profesjonalnie.

Dla kogo jest gimbal DJI Ronin – SC?

Urządzenie jest jednocześnie stabilne, lekkie i łatwe w obsłudze. Powstało z myślą o bezlusterkowcach, a korzystać z niego mogą zarówno filmowcy, jak i youtuberzy. Nawet początkujący szybko docenią zalety stabilizatora. Jak to możliwe, że jest dopasowany do umiejętności na różnych poziomach? Gimbal ma trzy automatyczne tryby działania: motionlapse, panorama, timelapse. Jednak jest też coś dla kogoś, kto potrzebuje czegoś dużo bardziej zaawansowanego. Perfekcyjne ujęcia można uzyskać podczas dynamicznych akcji. Poza tym pojawia się tutaj zupełnie nowa technologia, której nie można znaleźć nigdzie więcej. W gimbalu DJI Ronin – SC wykorzystano ActiveTrack 3.0. Co to oznacza dla użytkownika? W momencie, kiedy podłączy urządzenie ze swoim smartfonem, będzie mógł włączyć opcję śledzenia konkretnej osoby, a przez to utrzymać ją w kadrze.

Konstrukcja gimbala

Wszystkie zalety gimbala byłyby trudne do osiągnięcia, gdyby nie jego przemyślana konstrukcja. Dzięki temu, że jest zrobiony z połączenia aluminium, magnezu i kompozytów, waga to tylko 1100 gram. Można na nim zamontować aparat o masie do 2 kilogramów. Modułowość pozwala na wygodne składanie gimbala i jego transport. Niezależnie od tego, w jakich warunkach będzie się pracowało, konstrukcja urządzenia jest w taki sposób zaprojektowana, żeby nie przysłaniać wyświetlacza kamery.

Sprawdź także: Czy Spark 2 ujrzy światło dzienne?

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
923 0

0 Komentarzy