Jak sfinansować zakup Red Dead Redemption 2? - Przed premierą

11
TommyLee

 

Jak szybko zasilić swój portfel?
 

MATERIAŁ PROMOCYJNY


Jeśli na chwilę obecną nie masz wystarczających oszczędności, a data premiery upatrzonej gry zbliża się wielkimi krokami, możesz sięgnąć po  Matchbanker. Dzięki temu rodzajowi zobowiązania, nawet osoby z niekorzystną historią kredytową mają szansę na otrzymanie dodatkowego zastrzyku gotówki. Co więcej, korzystając z serwisu oferowanego przez Matchbanker, mamy możliwość dobrania pożyczki odpowiadającej naszym potrzebom w prosty i szybki sposób.

 

Bilet w jedną stronę na Dziki Zachód


Gra przenosi nas w scenerię Dzikiego Zachodu. Rozpoczynamy seans mający miejsce w Ameryce w 1899 roku. Jeśli oglądałeś kiedyś Django, z pewnością wiesz, o czym mowa. Wcielisz się w postać Arthura Morgana, aby stawić czoło wyzwaniom tego świata.


Gra ta jest kontynuacją ,,Red Dead Redemption”, skąd fabuła czerpie swe początki. Pojawiający się tam gang Dutcha van der Lindego. Wszystko idzie im jak z płatka do momentu wielkiego fiaska. Napad w Blackwater nie powiódł się, co zmusiło przestępców do ucieczki z miasta. Wpadka ta zapoczątkowała etap w ich życiu naznaczony strachem i niebezpieczeństwem czyhającym z każdej strony. Uciekają bowiem przed stróżami prawa oraz łowcami nagród. Z tego faktu muszą mieć oczy otwarte dookoła głowy. Arthur Morgan zmuszony jest wybierać między walką o przetrwanie a lojalnością wobec gangu. Ich relacje zostają wystawione na próbę.

 

Wysokiej klasy gra


Co cechuje tę grę to nie tylko wartka akcja z dynamicznie zmieniającą się scenerię i różnymi postaciami. Poza rozlewem krwi, licznymi strzelaninami i napadami, to także wysokiej klasy gra pod względem technicznym. Grafika jest niesamowicie dopracowana, przykuwa więc uwagę do każdego detalu. Co więcej, sceneria w jakiej dzieje się akcja, nieustannie się zmienia. Dzięki temu nasi kowboje przeżywają przygody w miastach, preriach, terenach górskich czy dolinach rzecznych. Oglądając trailer ciężko zorientować się, że tak naprawdę jest to gra. Poprzez dynamizm oraz autentyzm obrazu, mamy wrażenie, że jesteśmy przeniesieni na Dziki Zachód. Teren będziemy eksplorować jako Arthur Morgan na pieszo bądź na wierzchowcu.


Twórcy gry zatroszczyli się o stworzenie możliwości nawiązania więzi zarówno z innymi członkami gangu, jak i nawet z własnym koniem. Dzięki temu, nie jest to typowa ,,strzelanina”, lecz gra przygodowa, która przybliża nas do realiów życia w tamtych czasach. Losy Arthura zależą tylko i wyłącznie od gracza, albowiem w zależności od podjętych od niego decyzji, na głównego bohatera czekać będzie różny rozwój wydarzeń.

 

Grę możesz nabyć już w październiku


Jeśli zainteresowała cię fabuła tej gry, możesz ją zakupić już w październiku. Ma ona swoją premierę pod koniec tego miesiąca. Od wcielenia się w rolę kowboja dzieli cię zatem jedynie kilka dni.

O autorze
TommyLeeTommyLee
1633 0

1 Komentarz

awatar
CougarV6 (gość) 5 lat temu

Oj jak nisko upadliście ...

5 Odpowiedz

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]