Battlefield V w realiach II wojny światowej - Przed premierą

11
Alex_Briggs

Marka Battlefield to bezapelacyjnie czołowa seria na światowej scenie AAA FPS. Długa historia tytułu, którą zapoczątkował Battlefield 1942 w 2002 roku, była pełna większych i mniejszych sukcesów.

 

Zgodnie z tym co twierdzi serwis GamesBeat, najbliższy odsłona cyklu ponownie przeniesie graczy do realiów II wojny światowej. Jest to pokłosie m. in. ogromnego sukcesu sprzedażowego, jakbym był Battlefield 1. Odsłona z I wojną światową w tle pozwoliła zarobić EA i DICE więcej niż Battlefield 4, przy okazji dając radość około 25 milionom osób. Nie możemy zapominać o konkurencji, ponieważ premiera Call of Duty: WW2 pokazała, że rynek i przede wszystkim gracze chcą powrotu na plażę Omaha. Najprawdopodobniej najnowsze dzieło studia DICE będzie się nazywać Battlefield V.

 

 

 

Po więcej informacji jesteśmy zmuszeni czekać do początku czerwca (9.06-11.06), gdzie będzie miała miejsce impreza EA Play, która to poprzedza targi E3 w Los Angeles.

 

Co sądzicie o powrocie BF-a do lat 40.? Myślicie, że przebije popularnością ostatnia część CoDa? Napiszcie nam to w komenatrzu!
 

O autorze
Alex_BriggsAlex_Briggs
44 0

1 Komentarz

awatar
Mirek (gość) 9 miesięcy temu

Sądzę iż po bf w czasach 1 wojny światowej powinni zrobić teraz coś w czasach teraźniejszych

0 Odpowiedz