Jaki model iPhone będzie dla mnie najlepszy? - Poradnik

00
TommyLee

Przymierzając się do kupna iPhone’a, szybko może się okazać, że nie będziemy umieli wybrać modelu, który będzie nam najbardziej odpowiadać. Chociaż urządzeń Apple jest znacznie mniej niż modeli innych marek, wciąż wybór jest szeroki. Czy jest iPhone idealny, który będzie doskonały dla każdego?


 

Ze względu na to, że marka Apple jest od lat coraz bardziej ceniona na całym świecie, producent co jakiś czas wypuszcza na rynek nowe urządzenie, które od razu staje się hitem. Jednocześnie ceny iPhone’ów są astronomicznie wysokie, jeśli porównamy je ze standardowymi telefonami. Szczególnie kosztowne są modele, które są świeżo po premierze. Jednak niekoniecznie to właśnie najnowszy iPhone będzie właśnie tym, jaki okaże się dla nas najlepszy.

Rodzaje smartfonów

Do tej pory Apple zaproponował kilka typów urządzeń, przy czym poza iPhone XR każdy jest w dwóch wariantach, które różnią się głównie wielkością. Do wyboru mamy iPhone 7, iPhone 8, iPhone XS i właśnie iPhone XR. Jednym z podstawowych parametrów, jakie charakteryzują poszczególne wersje, jest wbudowana inna pamięć. Przy części z nich jest to 32 GB, a przy części 64 GB. Jeszcze większa rozpiętość jest w zakresie cen. Najmniej zapłacimy przy podstawowym modelu iPhone 7, gdzie cena niewiele przekracza 2000 zł. Natomiast za iPhone XS Max zapłacimy powyżej 5000 zł. Jednak chcąc mieć dodatkowe funkcje i pamięć, koszt będzie jeszcze wzrastał.

Jak wybierać?

Jeszcze zanim wybierzemy się do sklepu, trzeba określić swój budżet. Zwłaszcza że jest tutaj rozrzut kilku tysięcy złotych. Ceny mogą być na nieco innym poziomie, w zależności od tego, gdzie będziemy chcieli kupić smartfon. Inaczej wygląda to w autoryzowanym sklepie Apple, inaczej na aukcjach internetowych, czy u operatora sieci komórkowej. Dlatego najlepiej porównać ceny w kilku miejscach.

Następnie warto pomyśleć nad wielkością. Mniejsze modele będą poręczniejsze, jednak w większych jest dużo lepszy aparat fotograficzny, gdzie można uzyskać jakość portretową. Efekt uzyskuje się przez to, że w części modeli są wbudowane podwójne aparaty. Osoby, dla których obecność podwójnej kamery, Face ID, czy ekranu OLED, nie są istotne, będą usatysfakcjonowani iPhone’ami 7 i 8. W ich przypadku nie ma konieczności kupowania jeszcze bardziej zaawansowanego urządzenia. Jeśli natomiast to właśnie są te parametry, które najbardziej przyciągają do Apple, wtedy niestety trzeba koncentrować się na czymś kosztowniejszym.

Dlaczego kupić iPhone?

Wśród klientów decydujących się na iPhone jest zdecydowanie więcej kobiet. Przyczyną tego jest m.in. design urządzenia. Smartfony te są wyjątkowo estetycznie wykończone, co jest jedynym z wyznaczników wyboru dla Pań. Klientów zachęca także prostota obsługi urządzeń i wysoki status, z jakim wiążą się wszystkie produkty marki Apple. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom smartfon daleko wykracza poza opcje związane z telefonem. Do tego obecność doskonałej jakości aparatu pozwala traktować go niczym wysokiej klasy aparat w licznych podróżach.

Informacje zaczerpnięte z: https://idream.pl/iphone.html

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
1008 0

0 Komentarzy