Wspaniałe gry o robakach, w które można grać razem - Felieton

02
TommyLee

Gry robaki cieszą się popularnością już od początku dziejów komputerów domowych. Zazwyczaj opierają się na prostym formacie, w którym Twój awatar robi się coraz dłuższy i z czasem coraz trudniej jest zrobić postępy.


Prosty koncept gry zapewnia rozrywkę graczom w każdym wieku. Jeśli poszukujesz gry online, w którą możesz zagrać z dziećmi, to idealny wybór. Gry przeglądarkowe z udziałem robaków dziś także gromadzą rzeszę fanów. Poznaj niektóre z nich.

Wormax.io

Ten wariant gry o robakach to rozgrywka typu multiplayer. Jeśli chcesz przechytrzyć innych graczy, możesz nie tylko wyhodować robaka, ale także wykorzystać moc pasm DNA, aby go ulepszyć. Ta wersja gry może mieć kreatywny przebieg dzięki wyjątkowym mocom rozmieszczonym na mapie. W rozgrywce możesz przewijać ekran obszaru gry, dzięki czemu ma on pokaźne rozmiary. Wspinaj się po rankingu liderów i uważaj, aby nie dać się otoczyć innym robakom, które napotkasz na drodze!

Worm.is

Dzięki codziennym zadaniom do wykonania i olbrzymiej arenie gra Worm.is oferuje nieco więcej niż standardowe gry robaki. Zachowaj czujność, ponieważ im szybciej się poruszasz, tym większa szansa, że wpadniesz na innego robaka i zginiesz. Musisz zadbać o to, aby Twój awatar nie miał kontaktu z innym graczem. Dlatego szykowanie zasadzki na inne robaki różni się nieco w tej wersji gry. Tutaj otaczasz jedynie ich głowę, a nie resztę ciała, dzięki czemu małe robaki nie pozostają bez szans, o ile poruszają się zwinnie. W tej grze możesz wybierać pośród wielu dodatków, które zwiększają poziom różnych umiejętności robaka.

Slither.io

Ta gra dżdżownica jest dostępna zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i w przeglądarce. Rozgrywka umożliwia kontakt z ogromną liczbą innych graczy. Gdy zjadasz kulki, robak staje się dłuższy. Pamiętaj o tym, aby też pożerać przeciwników, wtedy nabierzesz jeszcze większych rozmiarów. Używaj myszki, jeśli grasz na komputerze stacjonarnym, lub dotknij ekranu tabletu, aby pokierować robakiem. Jeśli chcesz zagrać z innymi członkami rodziny, możecie korzystać z kilku urządzeń i stanąć w szranki na tej samej arenie. Nawet, jeśli nie jesteście jeszcze wprawieni w grze, Slither.io i tak zapewni Wam atmosferę rywalizacji, ponieważ wygrywa ten, kto przetrwa najdłużej. Jeśli szukasz gry online, która już wkrótce stanie się kultowa, spróbuj swoich sił w Slither.io.

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
1024 0

0 Komentarzy

Najpopularniejsze newsy

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl