UGO: idealny gadżet dla fanów motoryzacji - Felieton

01
TommyLee

Wprowadzając na rynek nowe produkty, UGO podzieliło je na dwie kategorie: dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. W pierwszej grupie znalazły się modele Buggy, Scout i Scorpio, reprezentantem drugiej jest Monster. Buggy został zaprojektowany z myślą o jeździe po piasku, Scout najlepiej sprawdza się na nawierzchni mieszanej, natomiast Scorpio określany jest przez producenta jako „szosowa bestia”i ma znakomicie sprawdzać się na asfalcie . 

Tyle jeśli chodzi o różnice, bowiem wymienione modele mają też wiele ze sobą wspólnego. Według zapewnień producenta łączy ich m.in. wytrzymała konstrukcja czy rozstaw kół zapewniający nie tylko odpowiednią przyczepność, ale ułatwiający pokonywanie wielu przeszkód. Każdy z trzech wspomnianych samochodów posiada także zespół napędowy, pozwalający rozwinąć prędkość do 25 km/h.

Monster to z kolei model dla użytkowników, którzy szukają prawdziwego postrachu dróg. „Potwór” jest duży, wytrzymały i zrywny, a jego maksymalna prędkość to 45 km/h. Producent przekonuje, że jego samochód doskonale poradzi sobie na każdej nawierzchni. Do tego dochodzą  cztery niezależnie pracujące amortyzatory o dużym skoku, duży kąt wychylenia na boki, czy zamontowany w urządzeniu nadajnik 2,4 GHz, zwiększający zasięg i przyspieszający czas reakcji Monstera w stosunku do możliwości tradycyjnych pilotów.

Zdalnie sterowane samochody UGO kosztują od 199 zł do 349 zł.

 

Źródło: Entrymedia, uGo

O autorze
TommyLeeTommyLee
717 0

0 Komentarzy

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl