Najlepsze gry i akcesoria do Xbox One - Felieton

10
TommyLee

 

 

Xbox one to konsola wielozadaniowa. Może ona z powodzeniem może pełnić rolę naszego domowego centrum multimedialnego, odtwarzając filmy na nośnikach blu-ray czy oddając do naszej dyspozycji szerek aplikacji muzycznych. Niezależnie jednak od ilości dodatkowych funkcji, zadaniem, z którym Xbox od lat radzi sobie najlepiej jest przenoszenie nas do świata wirtualnej rozrywki. Jakie gry i akcesoria do Xbox ONE zasługują na największą uwagę w nadchodzącym czasie?

Gry na Xbox ONE – którymi tytułami warto się zainteresować?

Xbox ONE jako konsola trzeciej generacji umożliwia nam uruchomienie nawet najświeższych pozycji ze świata gamingu. Cyberpunk 2077, Assasin’s Creed: Valhalla czy Red Dead Redemption 2 to tylko kilka flagowych tytułów, z którymi możemy się zapoznać dzięki konsoli Microsoftu.

Z biegiem czasu coraz szybciej wzrastają wymagania sprzętowe produkowanych na całym świecie gier komputerowych. I choć możemy dzięki temu cieszyć oko przypominającymi rzeczywistość animacjami w wysokiej rozdzielczości – rozwój technologii wykorzystywanych w produkcji gier komputerowych wymaga od wielu graczy poniesienia niemałych kosztów, związanych z modernizacją swojego sprzętu. Największą zaletą grania w wymagające sprzętowo tytuły na konsoli jest fakt, że nigdy nie napotkamy problemów z ich wydajnością, występujących często w przypadku wersji przeznaczonych na komputery. W ten sposób możemy kupować zaawansowane graficznie gry bez obaw o konieczność modernizacji naszego sprzętu. Pełną listę dostępnych na Xbox ONE gier znajdziesz pod adresem https://www.mediaexpert.pl/gaming/gry/gry-xbox-one.

Słuchawki do Xbox ONE – zanurz się w swoim ulubionym świecie

Korzystanie w trakcie gry ze słuchawek gamingowych przeniesie Cię jeszcze bardziej do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki odpowiednio rozplanowanej konstrukcji, tego typu sprzęt nie tylko poprawi jakość odbieranego przez Ciebie dźwięku, ale także pozwoli Ci poprawić swoje wyniki w grach wymagających szczególnego refleksu. Szczegółowo odwzorowany dźwięk przestrzenny sprawi, że żaden z Twoich przeciwników nie przejdzie niezauważony.

Słuchawki do Xbox ONE dostępne są w wielu wersjach, zarówno jeżeli chodzi o ich design, jak i funkcjonalność. Pod adresem https://www.mediaexpert.pl/gaming/sluchawki-do-konsol/przeznaczenie_xbox-one znajdziesz pełne zestawienie dostępnych modeli. Wybierz ten, który najlepiej oddaje Twój styl rozgrywki.

Kontrolery Xbox ONE – najwyższy komfort rozgrywki

Kontrolery do konsoli Xbox są uznawane za najbardziej ergonomiczne z dostępnych na rynku urządzeń tego typu. Niezależnie zatem od tego, czy posiadasz właśnie tę konsolę, czy też wolisz oddawać się rozgrywce przy użyciu innego urządzenia, warto rozważyć zakup pada Xbox ONE choćby ze względu na jego wyjątkową funkcjonalność.

Jako właściciel konsoli Xbox również nie musisz pozostawać przy fabrycznych kontrolerach. Na stronie https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/przeznaczenie_xbox-one znajdziesz zróżnicowaną pod kątem kolorystyki i funkcjonalności listę najlepszych kontrolerów Microsoftu. Korzystając z tych akcesoriów wzniesiesz swoją rozgrywkę na całkowicie nowy poziom.

O autorze
TommyLeeTommyLee
1211 0

1 Komentarz

awatar
kwacz (gość) 5 miesięcy temu

Niby PS5 ciężej dostać ale na Xboxy też się ludzie rzucili. Udało mi się z Media Expert dostać i tam wydaje mi się że najprędzej będzie dostępne

0 Odpowiedz