Jak znaleźć najlepsze promocje na gry? - Felieton

23
Gamedot

Ceny gier w Polsce to temat rzeka. Polscy gracze znajdują coraz to nowsze sposoby na to, żeby nabyć je w rozsądnej cenie, bez przepłacania. O ile na kupno tańszych gier przez platformy Steam czy Origin opisano już setki sposobów, o tyle gry pudełkowe nadal pozostają poza zasięgiem cenowym niektórych. Na szczęście i na to znalazło się rozwiązanie - kody rabatowe.

 

 

Technologia kodów rabatowych w Polsce jest stosunkowo nowa. Coraz więcej kupujących w naszym kraju korzysta z tej formy zniżek. Jednak nadal część polskich internautów o kodach jeszcze nie słyszała.

 

Jak to działa?

Korzystanie z kodów rabatowych jest dość proste. Jeśli sklep organizuje promocje na któreś ze swoich produktów i korzysta z technologii kodów zniżkowych, podaje treść specjalnego kodu do informacji klientów. Czasem dzieje się to tylko za pośrednictwem serwisu takiego jak kodyrabatowe.pl. Na tej stronie klient wyszukuje interesujący go kupon np. Allegro i wpisuje jego treść podczas zakupów, a cena produktów w koszyku spada.

 

Sposób na tanie pudełka

Kody i duże promocje na gry są znane użytkownikom platform do dystrybucji cyfrowej. Co jednak z fanami edycji pudełkowych? Cena gry na fizycznym nośniku potrafi być nawet dwa razy wyższa od tej kupionej cyfrowo. Co mogą zrobić miłośnicy boxów? Szukać promocji i kodów rabatowych w sklepach internetowych, wiele z nich tak jak Sferis, oferują specjalną strefę dla graczy. Po pierwsze, w Internecie można znaleźć o wiele więcej promocji. Po drugie, nie sposób codziennie odwiedzać wszystkie sklepy stacjonarne i sprawdzać aktualne ceny gier.

 

Kody nie tylko online

Do niedawna kody rabatowe można było wykorzystać jedynie w sieci. Jednak od kilku miesięcy ta sytuacja się zmieniła. Cieszyć mogą się najwięksi ortodoksi spośród gamerów. Ci, którzy traktują kupowanie gry jako rytuał związany z odwiedzinami sklepu, dotknięciem pudełka przed kupieniem i oczywiście emocji przy kasie.

 

 

Kodyrabatowe.pl uruchomiły swoją aplikację mobilną. Dzięki niej, kupony zniżkowe do sklepów, będą dostępne z poziomu smartfona. Oznacza to, że w przypadku pojawienia się promocji lub kodu od określonego sklepu, będzie można udać się do sklepu, użyć kuponu z aplikacji i skorzystać ze zniżki. W aplikacji znajdziemy również rabaty na inne usług, jak np. kupony do KFC czy rabaty do H&M lub Zalando.

 

Szukanie zniżek i rabatów nie zawsze jest łatwe, dlatego warto posiłkować się dedykowanymi portalami, dla tych których jest to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

 

*Powyższy tekst jest artykułem sponsorowanym. Klient nie miał wpływu na jego kształt i treść, a przedstawiona opinia prezentuje stanowisko redakcji.

 

O autorze
GamedotGamedot
56 0

2 Komentarze

awatar
Deal Me Coupon (gość) 9 miesięcy temu

Something is new for me, I read it and gain a lot of information. Thanks <a href="https://www.dealmecoupon.com">Deal Me Coupon</a>

0 Odpowiedz
awatar
Honker (gość) 4 lata temu

Korzystam i propsuję

0 Odpowiedz

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl