Hodowla psów przez przeglądarkę - Felieton

00
TommyLee

Już od bardzo dawna psy są obecne w życiu ludzi. Zostały oswojone już 125 tysięcy lat temu, oczywiście nie takie, z jakimi możemy spotkać się aktualnie. Badania genetyczne mówią, że psy wyewoluowały z euroazjatyckich wilków do obecnych stworzeń. Należy jednak pamiętać, że pies to nie zabawka i nie mamy prawa rzucić go w kąt po kilku dniach zabawy. Zwierzę potrzebuje nieco uwago każdego dnia, karmienia oraz dbania o jego zdrowie. Bardzo dużo osób, szczególnie dzieci, marzą o psie. Mało który rodzic jest pewny co do odpowiedzialności swojej pociechy w tej kwestii. Jak to zweryfikować? Z pomocą przychodzą nam gry związane z psami.

Czym jest Doggi-Game?

Troska oraz wychowanie czworonoga to bardzo trudne zadania. Może to potwierdzić absolutnie każdy właściciel psa. Obowiązków nie brakuje i właśnie dlatego tak wiele osób rezygnuje z posiadania psiaka. Żadne stworzenie nie jest zabawką, którą możemy porzucić i dokładnie tak samo jest w grze Doggi-Game. Wcielamy się w niej w rolę opiekuna psa. Nuda? Jeśli tylko będziemy mieli ochotę, dostaniemy możliwość założenia całej hodowli.

Gry o psach nie należą do zbytnio popularnych, dlatego powinniśmy zwrócić uwagę właśnie na tę przeglądarkową produkcję. Wirtualna opieka nad zwierzakiem zapewnia nam bardzo wiele możliwości. Pierwszym wyborem, z jakim będziemy musieli się zmierzyć, jest wybór rasy naszego psiaka. Do wyboru mamy psy rasowe, kundelki, a nawet rasy mieszane. Rozgrywka jest naprawdę urozmaicona. Poza samym dbaniem o naszego pupila musimy skupić się na niemałej ilości wyzwań oraz zadań. 

Jaki jest cel rozgrywki Doggi-Game?

Celem gry jest oczywiście poszerzenie swojej wiedzy o zwierzętach oraz ich potrzebach. Dzięki rozgrywce z pewnością zyskamy także wiele empatii w ich kierunku. Nie możemy jednak zapomnieć, że gra jest ciekawa, gdy o coś w niej chodzi. Dlatego w Doggi-Game mamy za zadanie wypełniać zadania, które pozwolą nam piąć się w górę w rankingu graczy. To właśnie prestiż naszej hodowli sprawia, że z dnia na dzień jesteśmy coraz bardziej wciągnięci w tę grę. Wybranie rasy na początku rozgrywki to dopiero początek, nasze przygody. Okiełznanie naszego zwierzaka może okazać się naprawdę nieproste. Nauka posłuszeństwa oraz dobrych manier jest niezwykle istotna. W przeciwnym razie zamiast przyjemnego zwierzaka uzyskamy kłopotliwego oraz rozpuszczonego przyjaciela.

Dokładnie tak samo, jak w życiu, tak samo i w grze psy uwielbiają jeść. Jeśli będziemy serwowali naszemu pupilowi jego przysmaki, proces wychowania będzie jednakowo dla nas, jak i jego znacznie łatwiejszy. Jak zbudować bliskość ze zwierzakiem? Codzienna opieka, karmienie, troska o czystość czy zabawa z pewnością nam w tym pomoże. Nie możemy jednak zapomnieć, że częste spacery będą wiązały się z koniecznością częstszego mycia. Klasyczne sprawowanie pieczy nad psem w rzeczywistości większości z nas zupełnie wystarcza, w Doggi-Game jednak naszym celem jest wystawianie naszego pupila w różnych konkursach. Pozwoli nam to na ciągłe awansy w rankingu graczy. Jeśli nasz zwierzak będzie zaniedbany, to nie przyniesie nam żadnej chluby. Może także odczuwać wyrzuty sumienia w naszym kierunku.

Dlaczego warto zagrać w Doggi-Game?

Ilość możliwości w grze jest naprawdę ogromna. Za zarabianie waluty w grze, jaką są doglary, jesteśmy w stanie usprawniać naszą rozgrywkę, na przykład poprzez uczenie naszego pupila sztuczek. Ogromną zaletą Doggi-Game jest jej realizm. Wyjście z psem na dwór wygląda niemalże tak samo, jak w rzeczywistości. Co to oznacza? Nie możemy zapomnieć o smyczy, obroży, czy woreczkach, które pozwolą nam posprzątać po zwierzaku. Nasz piesek może również próbować ucieczki lub złapać kleszcza, co będzie wiązało się z negatywnymi konsekwencjami.

Możliwość interakcji z innymi graczami to również ogromna zaleta tej gry. Rozmnażanie psów to również część całej rozgrywki, a małe szczeniaki będziemy mogli sprzedać pozostałym graczom. Doggi-Game to naprawdę wciągająca gra, która pozwoli nam się przygotować do roli posiadacza prawdziwego psa.

 

Artykuł sponsorowany

O autorze
TommyLeeTommyLee
1025 0

0 Komentarzy