Gigant w salonie – czy telewizor 70 cali jest dla Ciebie? - Felieton

00
DonaldT

Telewizor zmieniamy co około 6-7 lat. Wybór nowego telewizora nie jest prostą sprawą, szczególnie, jeśli nie interesowałeś się nowościami w tym obszarze od poprzednich zakupów. Jeszcze kilka lat temu standardem były ekrany o przekątnej 32 lub 37 cali, aktualnie popularne są te 55-calowe. Jeżeli więc patrzysz w przyszłość i planujesz kolejną zmianę dopiero za kilka lat, wybierz telewizor 70 cali. Najlepszy telewizor to taki, którego zakupu nie będziesz żałować za kilka miesięcy!

telewizor 70 cali

Telewizor 70 cali to brzmi dumnie, ale czy bezpiecznie?

Pamiętasz jak kilkanaście lat temu rodzice krzyczeli na Ciebie, żeby nie siedzieć tak blisko ekranu, bo stracisz wzrok? Jak dużego salonu potrzebujesz, aby wybrać telewizor 70 cali? Odpowiedź jest prosta i naukowo udowodniona – wybierając telewizor z 4K UHD nie musisz mieć do dyspozycji dużego pomieszczenia. Telewizory posiadające UltraHD możemy oglądać bezpiecznie dla naszego wzroku z dużo bliższej odległości niż telewizory FullHD. Wystarczy nam 2,1 cm na każdy cal ekranu, więc przy 70 calach to jedynie 147 cm! Siedząc bliżej dostrzeżesz więcej szczegółów i poczujesz się jak w prywatnej sali kinowej, bez konieczności posiadania wielkiego salonu.

Najlepszy telewizor dla kinomana, gracza i kibica sportowego

Naprawdę kochasz kino i nie wyobrażasz sobie oglądania filmów na małym ekranie? Jesteś prawdziwym kibicem sportowym, który musi dokładnie widzieć każdy ruch na stadionie? Wieczory spędzasz przy konsoli i jesteś na bieżąco z nowościami w świecie gier? Masz w pokoju przestrzeń do zagospodarowania i poszukujesz czegoś, co dopełni Twoje pasje?

Najnowsze telewizory w rozmiarze XXL oferują świetną jakość obrazu, kontrast i głębię, dzięki którym piksele są niewidoczne, a także optymalizację obrazu, płynny ruch, bez przeskoków i zacięć. Walory dużego telewizora na pewno docenią miłośnicy kina, fani sportu i zapaleni gracze. Warto przyjrzeć się rozwiązaniom oferowanym przez producentów i dobrać parametry do preferowanego sposobu użytkowania.

Obowiązkowo telewizor Smart TV

Nie po to inwestujesz w nowy duży telewizor, aby służył Ci wyłącznie do oglądania telewizji! Telewizor Smart TV to nowa jakość dla każdego, kto do tej pory nie miał telewizora połączonego z Internetem. Przede wszystkim możesz sterować swoim telewizorem z poziomu telefonu. Należy tylko zainstalować odpowiednią aplikację, często jest to dużo wygodniejsze niż korzystanie z pilota, szczególnie gdy jesteś osobą, która swój telefon ma zawsze pod ręką. Kolejną zaletą jest możliwość włączenia usług VoD, które oferuje wiele serwisów – jest w czym wybierać! Pozwala to na oglądanie wybranych filmów i seriali zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. W dodatku bez denerwujących reklam i w świetnej jakości obrazu! Poza tym, możesz połączyć go ze smartfonem i np. obejrzeć zdjęcia z wakacji.

O autorze
DonaldTDonaldT
101 0

0 Komentarzy