Genesis wchodzi na rynek akcesoriów do obudów - Felieton

01
TommyLee

Producent znany z akcesoriów komputerowych skierowanych do graczy niedawno poszerzył swoją ofertę o kilka modeli obudów PC. Idąc za ciosem Genesis wprowadza również akcesoria związane z obudowami. W pierwszej kolejności są to wentylatory z podświetleniem LED.

Kiedyś obudowa komputera była tylko “skrzynką”, która miała pomieścić w środku wszystkie podzespoły. Dziś jej rola jest bardziej złożona. Komputery wymagają bardziej wyrafinowanego chłodzenia, a wielu użytkowników oczekuje od peceta efektownego wyglądu. W obydwu zadaniach mają pomóc nowe wentylatory Genesis Hydrion 120.

Hydrion to, 120 milimetrowe wentylatory do obudowy, występujące w czterech wariantach kolorystycznych podświetlenia: białym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Podobnie jak wiele innych urządzeń producenta także i nowe chłodzenie zostało uzbrojone w podświetlenie LED. Wyposażone w 15 diod LED mają oferować bardziej równomierne i efektowne podświetlenie.

Wentylatory od Genesis nie powinny zakłócić wrażeń z grania. Producent określa ich głośność na poziomie 18,8 dB, co odzwierciedla hałas generowany przez cichy szept. Hydrion 120 obracają się z prędkością 1000 rpm, co wytwarza przepływ powietrza rzędu 42,1 CFM. Producent wyposażył też swoje produkty w podkładki antywibracyjne, mające zneutralizować drgania przenoszące się na obudowę.

Genesis Hydrion 120 są dostępne na rynku w cenie ok. 20 zł za sztukę.  

 

Specyfikacja:

 • Prędkość obrotowa: 1000 obrotów na minutę
 • Przepływ powietrza: 42,1 CFM
 • Wymiary: 120 mm x 120 mm x 25 mm
 • Żywotność: 3000 h
 • Poziom hałasu: 0-18,8
 • Dostępne kolory: biały, czerwony, zielony, niebieski

 

Źródło: Entrymedia, Genesis

 

O autorze
TommyLeeTommyLee
585 0

0 Komentarzy

Zobacz w sklepie

 • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
  699.00PLN
 • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
  78.72PLN
 • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
  119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl