Aplikacje ułatwią Ci podróż - Felieton

StfuWi

Podróżując do innego miasta w Polsce, nie zawsze jesteśmy w stanie sobie w nim poradzić – zwłaszcza, jeśli chodzi o komunikację miejską. Dlatego z pomocą przybywa nam mPay, aplikacja mobilna z możliwością płatności online za bilety komunikacji miejskiej czy parkomaty.

Dzięki dynamicznie powiększającemu się rynkowi aplikacji mobilnych mamy do czynienia z wieloma udogodnieniami, które przynosi nam technika, a wiele z nich jest bardzo przydatnych w codziennym życiu. Bardzo dobrym przykładem jest aplikacja mobilna mPay, dzięki której nie tylko możemy dokonywać płatności online, płacąc swoje rachunki z jednego urządzenia bez potrzebny logowania się na innych aplikacjach. Możemy również kupować bilety komunikacji miejskiej w 19 wybranych miastach Polski, a w 17 innych możemy dodatkowo zapłacić za parkowanie! Dlatego jeśli wybierasz się do: Białegostoku, Częstochowy, Głogowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Grudziądza, Inowrocławia, Krakowa, Kraśnika, Lublina, Łodzi, Ostrołęki, Poznania, Przemyśla, Radomia, Rzeszowa, Warszawy, Włocławka czy Zduńskiej Woli czy na Śląsk to dzięki aplikacji mPay nie musisz obawiać się podróży komunikacją miejską.


Natomiast jeśli wybieramy się w podróż samochodem i chcemy skorzystać z opcji parkomatu w aplikacji mobilnej mPay, sprawdźmy najpierw czy wybrane miasto znajduje się na liście. Według zakładek znajdujących się w aplikacji, dostępne są takie miasta jak: Bydgoszcz, Chrzanów, Częstochowa, Gdańsk, Głogów, Grudziądz, Jasło, Krosno, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Oświęcim, Poznań, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Wałbrzych.


Do wyboru mamy trzy rodzaje płatności: płatność kartą w elektronicznym portfelu kart MasterPass, podpiętą kartą płatniczą oraz zasiloną wcześniej portmonetką w aplikacji. Jest to niesamowitym ułatwieniem dla osób podróżujących, jak i dla użytkowników programu z miast w których dostępne są udogodnienia. Częstym problemem w trakcie poruszania się po mieście, czy to komunikacją miejską czy też samochodem – jest brak drobnych pieniędzy, które potrzebne są nam do uiszczenia płatności.


Nie wiesz jak to działa? Wystarczy, że zainstalujesz na swoim urządzeniu mobilnym aplikację mPay płatności mobilne(dostępne na systemach iOS, Android oraz Windows). Po wstępnej rejestracji i uwierzytelnieniu danych możemy przejść do głównego panelu w którym znajdują się następujące zakładki: ulubione, bilety, bilety sport, parkowanie, doładowania, przelej, karty płatnicze, zapłać, zasil portmonetkę, kontrola biletów, zaproś oraz ustawienia. Wybierasz zakładkę „zasil portmonetkę”, a następnie sposób płatności najkorzystniejszy dla Ciebie aby zasilić aplikację. Kiedy wszystko jest gotowe, możesz korzystać z aplikacji w pełni!

O autorze
StfuWiStfuWi
131 0

25 Komentarzy