Zryw społeczny pokazany w nowym zwiastunie Homefront: The Revolution

Piechol - 
5osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zryw społeczny pokazany w nowym zwiastunie Homefront: The Revolution - gamedot.pl

Pierwsza część Homefront spotkała się z mieszanym przyjęciem ze strony graczy. Niektórzy zachwalali fabułę poruszającą wątki narodowowyzwoleńcze i walkę z okupantem w postaci Korei Północnej, inni nie mogli przeboleć mocno średniego gameplayu niewyróżniającego się w ogóle spośród innych strzelanek. Mimo spolaryzowanych opinii na temat gry sprzedała się ona jednak na tyle dobrze, że postanowiono dać jej sequelowi zielone światło, czego efektem jest majowa premiera Homefront: The Revolution. Czy developerzy wzięli sobie do serca uwagi graczy i uczynili z tej gry coś więcej, niż tylko kolejnego średniaka? Przekonamy się już wkrótce, teraz natomiast podano nam pod nos kolejny trailer.

 

 

Homefront: The Revolution zadebiutuje już 20 maja. Będzie można zagrać na PS4, XOne i PC.

0 osób dodało komentarz
5osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]