Znamy plany SONY na E3

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Już w tym miesiącu czeka nas największa branżowa impreza na świecie. Targi E3 zaczynają się już 11 czerwca. Im bliżej wydarzenia, tym hype coraz większy.

 

Niech świetnym przykładem uchylania rąbka, a właściwie to kartki tajemnicy, będzie wyciek, rzekomo przedstawiający plan widowiska, które zaplanowała firma SONY podczas swojej konferencji.

 

Jeśli wyciek okaże się prawdą, czeka nas konferencja pełna remasterów oraz kilka kontynuacji uznanych tytułów. Najbardziej cieszy nas jednak planowany występ Hideo Kojimy, który pokaże światu gameplay swojego najnowszego dzieła Death Stranding.

 

Zdjęcie zdecydowanie zaostrza apetyt graczy. Niestety musimy poczekać niewiele ponad tydzień, aby na własne oczy przekonać się co przygotowali dla nas wojaże SONY i nie tylko!

 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Star Wars: The Force Awakens PC [PL/ANG]

Lego Star Wars: The Force Awakens PC [PL/ANG]

LEGO® Gwiezdne wojny™: Przebudzenie Mocy™ to triumfalny powrót popularnej serii gier wideo. Gracze będą mogli w zabawny, humorystyczny i możliwy tylko w grach LEGO sposób odtworzyć...

99,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl