Zmiany w ofertach promocyjnych od Valve

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Według twitta Tylera McVickera, którego możecie znaleźć pod tym linkiem: https://twitter.com/ValveNewsNetwor/status/1025215264164597762, błyskawiczne wyprzedaże już niebawem wrócą na platformę Steam. Najprawdopodobniej nastąpi to przy zbliżającej się jesiennej wyprzedaży.

 

Wydawcy oraz deweloperzy otrzymają możliwość wyboru, jak długo ma trwać ich błyskawiczna promocja. Będą to cztery warianty: 6, 8, 10, 12 godzin.

 

Dobra zmiana na rynku Steama to zdecydowanie coś na co czeka wielu zwolenników tej platformy. W ostatnim czasie Valve coraz bardziej ogranicza możliwości wymiany przedmiotami w takich tytułach jak np. CS: GO, zatem ostatnie zmiany mogą zniechęcać do ów platformy, natomiast przywrócenie dawnej opcji wyprzedażowej może przynieść duży profit dla Valve. Czyżby powrót do starych dobrych użyteczności? Możliwe, że wkrótce uświadczymy więcej pozytywnych zmian.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Farming Simulator 17 Platinium Edition PC

Farming Simulator 17 Platinium Edition PC

Zostań współczesnym rolnikiem w Farming Simulator 17 Platinum Edition! Zanurz się w 3 ogromnych otwartych światach, wypełnionych po brzegi nową zawartością! W Platinum Edition...

89,99Do sklepu

0 Komentarzy