Zmiany w ofertach promocyjnych od Valve

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Według twitta Tylera McVickera, którego możecie znaleźć pod tym linkiem: https://twitter.com/ValveNewsNetwor/status/1025215264164597762, błyskawiczne wyprzedaże już niebawem wrócą na platformę Steam. Najprawdopodobniej nastąpi to przy zbliżającej się jesiennej wyprzedaży.

 

Wydawcy oraz deweloperzy otrzymają możliwość wyboru, jak długo ma trwać ich błyskawiczna promocja. Będą to cztery warianty: 6, 8, 10, 12 godzin.

 

Dobra zmiana na rynku Steama to zdecydowanie coś na co czeka wielu zwolenników tej platformy. W ostatnim czasie Valve coraz bardziej ogranicza możliwości wymiany przedmiotami w takich tytułach jak np. CS: GO, zatem ostatnie zmiany mogą zniechęcać do ów platformy, natomiast przywrócenie dawnej opcji wyprzedażowej może przynieść duży profit dla Valve. Czyżby powrót do starych dobrych użyteczności? Możliwe, że wkrótce uświadczymy więcej pozytywnych zmian.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Dirt Rally 2.0 PL PS4

Dirt Rally 2.0 PL PS4

Staw czoła wyzwaniu W DiRT Rally 2.0 będziesz się ścigać na najpopularniejszych trasach rajdowych na całym świecie, siedząc za kierownicą najpotężniejszych samochodów off-roadowych,...

189,00Do sklepu

0 Komentarzy