Zmiany w ofertach promocyjnych od Valve

TommyLee - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Według twitta Tylera McVickera, którego możecie znaleźć pod tym linkiem: https://twitter.com/ValveNewsNetwor/status/1025215264164597762, błyskawiczne wyprzedaże już niebawem wrócą na platformę Steam. Najprawdopodobniej nastąpi to przy zbliżającej się jesiennej wyprzedaży.

 

Wydawcy oraz deweloperzy otrzymają możliwość wyboru, jak długo ma trwać ich błyskawiczna promocja. Będą to cztery warianty: 6, 8, 10, 12 godzin.

 

Dobra zmiana na rynku Steama to zdecydowanie coś na co czeka wielu zwolenników tej platformy. W ostatnim czasie Valve coraz bardziej ogranicza możliwości wymiany przedmiotami w takich tytułach jak np. CS: GO, zatem ostatnie zmiany mogą zniechęcać do ów platformy, natomiast przywrócenie dawnej opcji wyprzedażowej może przynieść duży profit dla Valve. Czyżby powrót do starych dobrych użyteczności? Możliwe, że wkrótce uświadczymy więcej pozytywnych zmian.

 
0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

For Honor PS4 [PL]

For Honor PS4 [PL]

Siej zniszczenie na polu bitwy, walcząc o chwałę i przetrwanie w For Honor™, nowej grze akcji wyprodukowanej przez Ubisoft Montreal przy współpracy z Ubisoft studios. Siej...

249,00Do sklepu

0 Komentarzy

TommyLeeTommyLee
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl