Zakończono Finały GT Academy 2014 w Warszawie – znamy wyniki

Fejn - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Zakończono Finały GT Academy 2014 w Warszawie – znamy wyniki - gamedot.pl

Nie tak dawno informowaliśmy na łamach naszego serwisu o finałach GT Academy 2014, które miały odbyć się w Warszawie na Stadionie Narodowym. Sama impreza już za nami, choć nie do końca, gdyż zakończeniu uległ jedynie finałowy pojedynek mający wyłonić czołowych zawodników, którzy zakwalifikują się do ostatniego, najważniejszego etapu.

 

Z pośród 18 zawodników ( 9 z Polski i 9 z Czech) udało się wybrać 4 najlepszych. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w rozgrywce w Gran Turismo 6 na Playstation 3 a także zostali poddani szczegółowym testom psychologicznym i sprawnościowym, aby na koniec sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą prawdziwego Nissana Juke Nismo, przygotowanego dla zawodników na specjalnym torze. Jak widać podzieleni na 3 grupy zawodnicy musieli sprostać niemałej liczbie wymagań i testów.

 

Zwycięzcami z Polski zostali z Kamil Franczak z Krakowa i Maciej Pawłowski z Nadarzyna.

Najlepsi z pośród Czechów to Antonín Bláha oraz Michal Šmídl.

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia finalistów:

Od lewej: Michal Šmídl, Antonín Bláha , Kamil Franczak i Maciej Pawłowski

 

 

Zwycięzcy tegorocznego GT Academy z najlepszymi zawodnikami z Europy podczas Race Camp w Wielkiej Brytanii. Będziemy mogli śledzić to wydarzenie już na przełomie lipca i sierpnia na legendarnym obiekcie rajdowym, torze Silverstone. Zwycięzcy w Race Camp odbędą szereg szkoleń i treningów mających na celu przygotować ich do profesjonalnej kariery kierowcy wyścigowego. Jak widać jest o co walczyć. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku dwóch naszych rodaków: Jacek Górlicki i Paweł Ledwoń, po wygranej na Silverstone kontynuują karierę profesjonalnych kierowców wyścigowych.

 

Oto wideorelacja z finałów GT Academy 2014 :

 

 

Źródło: Informacja prasowa

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Wreckfest PS4

Wreckfest PS4

Złam zasady i weź udział w ostrej demolce na torach wyścigowych Wreckfest! Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy!...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

FejnFejnZatwardziały czytacz, wielbiciel sztuk walki i posiadający niezaspokojony apetyt na gry obserwator wirtualnych aren z (absolutnie nieuzasadnionym) niewiarygodnie wygórowanym ego.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl