Yooka-Laylee już "złote" - cudowna platformówka ma też datę premiery

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Yooka-Laylee  już "złote" - cudowna platformówka ma też datę premiery - gamedot.pl

 

Yooka-Laylee to gra, która bardzo wyróżnia się na tle innych premier tego roku swym gatunkiem. W czasach, w których prawie nikt już nie robi platformówek 3D, byli pracownicy Rare (niegdyś część Nintendo, potem Microsoftu) zebrali pieniądze na Kickstarterze i zrobili za nie ślicznie wyglądającą przygodę Kameleona i Nietoperza.

 

 

Piszemy o tym dlatego, że gra weszła już w fazę "Gold" - oznacza to, że napisano już ostatnią linijkę kodu i trafiła ona do tłoczni, by szykować się do premiery. Na tę jednak jeszcze trochę poczekamy, bo wyznaczono ją dopiero na 11 kwietnia... ale może to i dobrze, że przeczekano premiery Nier: Automata, Horizon: Zero Dawn i Mass Effect Andromeda. Dzięki temu istnieje szansa, że więcej osob zauważy ten mały diamencik.

 

Przypominam, że Yooka-Laylee wychodzi na PC, PS4, XOne i Switcha, więc każdy będzie mógł spróbować swych sił w skakaniu po kolorowym świecie.

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

GRA LEGO WORLDS PS4

GRA LEGO WORLDS PS4

Lego Worlds – Cyfrowy plac zabaw dla każdego fana Lego i nie tylko. Wyrusz we wspaniałą podróż po przez otwarty świat i osiągnij status Architekta. Produkcja studia Traveller’s Tales...

89,00Do sklepu

1 Komentarz

Razor 3 lata temu

Według mnie, to jeden z pretendentów do "Gry Roku".

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl