Yaiba: Ninja Gaiden Z nie będzie grzeczną grą + znamy datę premiery

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Yaiba: Ninja Gaiden Z nie będzie grzeczną grą + znamy datę premiery - gamedot.pl

Nowa produkcja z serii Ninja Gaiden stawia na komiksową ekspresję, niewybredne komentarze i mordowanie wszystkiego co znajduje się w zasięgu wzroku.

 

Potwierdza to też zwiastun tej produkcji, w którym możemy usłyszeć samego Yaibę – wyraźnie rozbestwionego, ożywionego ninja-cyborga, rzucającego na lewo i prawo czerstwe komentarze dotyczące Miss Monday (swej asystentki).

 

Na szczęście nie o postaci i scenariusz chodzi w tego typu grach, można więc śmiało zakładać, że sama rozgrywka będzie nadrabiać wszelkie fabularne niedociągnięcia:

 

 

Wyznaczono też amerykańską datę premiery. Yaiba: Ninja Gaiden Z trafi do sklepów w USA 4 marca 2014, w wersjach na PS3, PC i Xboksa 360. Niedługo potem powinna ukazać się też w Europie.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Yakuza Remastered Collection PS4

Yakuza Remastered Collection PS4

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. Gry zostały ulepszone graficznie oraz wydajnościowo do konsol...

259,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl