Yaiba: Ninja Gaiden Z nie będzie grzeczną grą + znamy datę premiery

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Yaiba: Ninja Gaiden Z nie będzie grzeczną grą + znamy datę premiery - gamedot.pl

Nowa produkcja z serii Ninja Gaiden stawia na komiksową ekspresję, niewybredne komentarze i mordowanie wszystkiego co znajduje się w zasięgu wzroku.

 

Potwierdza to też zwiastun tej produkcji, w którym możemy usłyszeć samego Yaibę – wyraźnie rozbestwionego, ożywionego ninja-cyborga, rzucającego na lewo i prawo czerstwe komentarze dotyczące Miss Monday (swej asystentki).

 

Na szczęście nie o postaci i scenariusz chodzi w tego typu grach, można więc śmiało zakładać, że sama rozgrywka będzie nadrabiać wszelkie fabularne niedociągnięcia:

 

 

Wyznaczono też amerykańską datę premiery. Yaiba: Ninja Gaiden Z trafi do sklepów w USA 4 marca 2014, w wersjach na PS3, PC i Xboksa 360. Niedługo potem powinna ukazać się też w Europie.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]