Xbox One rozeszło się w liczbie około 20 milionów egzemplarzy

ruthless - 
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Xbox One rozeszło się w liczbie około 20 milionów egzemplarzy - gamedot.pl

W prezentacji przygotowanej przez AMD znalazły się dane zdradzające ilość wyprodukowanych urządzeń bazujących na technologii SoC. Według doniesień liczba powstałych produktów oscylowała na poziomie 64 milionów egzemplarzy. Sony pochwaliło się, że ich udział w tym wyniku wyniósł 43,5 miliona sztuk. W związku z tym największy konkurent japońskiego giganta wdrożył do sprzedaży 20,5 miliona konsol, co stanowi blisko połowę wyniku rywala.

 

Dane dotyczą okresu od listopada 2013 roku, czyli niespełna 3 lata. Wprawdzie nie możemy z pełnym zaufaniem bazować na tych danych, lecz przedstawiają one ogólny zarys sytuacji na rynku.  

 

źródło: AMD

 

 

0 osób dodało komentarz
3osoby uważają ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ruthlessruthlessPrzez lata aktywny, walczący o najwyższe laury i wielkie pieniądze gracz Call of Duty. Obecnie strzela w Counter-Strike’a, tym razem już tylko dla rang i skinów. Uzależniony od muzyki pasjonat dobrego kina, a także zapalony sneakerhead.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]