Wsteczna kompatybilność na konsoli Xbox One

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Wsteczna kompatybilność na konsoli Xbox One - gamedot.pl

Microsoft zapowiedział, że konsola Xbox One będzie posiadała wsteczną kompatybilność (kopie cyfrowe i fizyczne). Na obecnym sprzęcie zgramy w tytuły, jakie bawiły nas przy poczciwym X360.

 

Wszystko będzie odtwarzane w sposób natywny. Oprawa graficzna może ponoć okazać się nieco lepsza dzięki mocy nowej konsoli. Właśnie zapowiedziane możliwości nie będą obarczane żadnymi opłatami jeśli tylko posiadamy odpowiedni tytuł w naszej bibliotece. Na konferencji zaprezentowano pierwszego Mass Effecta – oczywiście grywalnego na XOne.

 

Specjalny serwis ruszy już na przestrzeni tegorocznej jesieni. Na start zaplanowano wsparcie dla 100 tytułów. W przyszłości oferta będzie poszerzana. Weryfikacja (posiadanie tytułu) będzie polegała na analizie konta XBL lub włożeniu stosownej płyty do napędu.

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]