Włocławski Pro-gaming cup 2015 czeka właśnie na Ciebie!

Parsec - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Włocławski Pro-gaming cup 2015 czeka właśnie na Ciebie! - gamedot.pl

Już 11 lipca we włocławskiej galerii Wzorcownia odbędzie się czwarta edycja turnieju gier wideo Pro-gaming Cup 2015. To nie byle jakie wydarzenie, gdyż to tu spotkają się najlepsi polscy gracze w FIFĘ 15 i F1 2015.

 

Organizatorzy zapewniają, że widzowie mogą liczyć na świetną zabawę i masę emocji nie tylko dzięki świetnemu poziomowi rozgrywek, ale też dobremu sędziowaniu Sebastiana Kiełpińskiego i Grzegorza „Snaviego” Lewandowskiego.

 

Swój udział w turnieju potwierdziły takie osobistości świata wirtualnej Fify jak Bartosz „bejott” Jakubowski, Bartosz "Bartas" Tritt, czy Marcin „mrn” Szczes. Chcesz dołączyć do tego grona? Zapisz się na wydarzenie i walcz z najlepszymi! Prócz turniejów możecie liczyć też na odrobinę dobrej zabawy w świetnie zorganizowanej strefie play for fun.

 

 

Sponsorem nagród jest firma Natec, która postanowiła przeznaczyć na turniej następujące nagrody:

FIFA 15:

 

F1 2015:

 

Nie może Cię tam zabraknąć!

 

 

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie wydarzenia i na oficjalnym koncie facebookowym

 

 

źródło: informacja prasowa

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Frostpunk XONE

Frostpunk XONE

Frostpunk to pierwsza gra z gatunku society survival – połączenia gry survivalowej, budowania miasta i symulacji społeczeństwa. Jako zarządca ostatniego miasta na Ziemi musisz zadbać...

89,00Do sklepu

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl