Wiedźmin 3 - porównanie wersji PS4 PRO ze standardowym wydaniem

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

Niedawno CD Projekt RED wypuścił specjalną aktualizację dedykowaną PlayStation 4 PRO, dodającą rozdzielczość 4K. Teraz obie wersje - tą na standardową konsolę i nową postanowili porównać eksperci w tej dziedzinie z Digital Foundry. Jak wypadła? 

Zapraszamy do oglądania, aczkolwiek jak widać PRO nie różni się jakoś szczególnie od portu PC-towego.

1 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

awatar
Dj Suka (gość) 6 lat temu

Różni się od portu PC i to znacząco Yasiu co ty piszesz za bzdury czasem. Chyba że znowu się pomyliłeś i miało być; nie różni się znacząco PS4PRO>PS4. Do PC brakuje sporu. Ja jestem zawiedziony tą łatką o wadze 300mb. Co z tego że mam skalowanie do wyższej rozdzielczości, jak mogłem mieć lepsze oświetlenie-zwłaszcza w nocy źle wygląda względem PC, czy lepszy LOD. W.rwia mnie ta moda na 4K kiedy elementy otoczenia doczytują się w ostatniej chwili. C.uj z tym marketingiem napędzanym właśnie przez portale czy Youtuberów. To oni powinni wywierać presję na wydawcach zamiast lizać im d.py w imię większej oglądalności. Najsłabsza łatka dla wiedźmaka i tyle.

0 Odpowiedz
YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]