Wiedźmin 3: Dziki Gon – darmowe DLC z trybem New Game Plus

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Wiedźmin 3: Dziki Gon – darmowe DLC z trybem New Game Plus - gamedot.pl

CD Projekt RED rzeczywiście słucha fanów. Ostatnim darmowym dodatkiem do Wiedźmina 3 jest tryb New Game Plus. „Dopakowany” Biały Wilk może szykować się zatem na jeszcze większe wyzwania – choć oczywiście wpisane są one w kampanię, jaką już poznaliśmy.

 

 

Cóż, rodzimy developer musi jeszcze dopiąć ostatnie guziki – doszlifować pewne rzeczy, dlatego omawiane DLC nie pojawi się tym tygodniu. Poczekamy jeszcze trochę. Cierpliwość popłaca – pokazuje to właśnie historia ze wprowadzaniem NG+ do Dzikiego Gonu. ;)

 

Źródło: VG247

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

DayZ XONE

DayZ XONE

DayZ to trudna i wciągająca gra wieloosobowa z otwartym światem, w której każdy gracz ma tylko jeden cel przeżyć najdłużej jak to możliwe, bez względu na wszystko Szorstkie...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl