Warface – beta na X360 wystartowała!

Mex - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Warface – beta na X360 wystartowała! - gamedot.pl

Otwarta beta Warface na Xboksie 360 już ruszyła. Z tej okazji Crytek, twórcy silnika CryEngine i serii Crysis przygotowali specjalny zwiastun zagrzewający do walki na serwerach:

 

 

Choć gra jest darmowa to do jej działania wymagany jest abonament Xbox Live Gold. Według oficjalnych wiadomości jest to konsolowy exclusive na starszej platformie Microsoftu (dziwne, że nie wspomniano nic o wersji na Xboksa One) i ukaże się na niej wiosną.

 

Wygląda też na to, że do beta testów nie będą mogły przystąpić osoby z polskim kontem – jest ona przeznaczona na kilka wybranych regionów. Jeżeli jednak zarejestrowaliście się na USA, Kanadę, Meksyk, Wielką Brytanię, Francję, Włochy, Hiszpanię, Australię, Nową Zelandię lub któryś ze skandynawskich krajów to bez problemu powinniście móc już odpalić Warface na swych Xboksach 360.

 

Przypominamy, że gra jest już obecna na PC od października 2013.

 

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga NS

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

1 Komentarz

AKuS 6 lat temu

Całkiem przyjemna i przede wszystkim Darmowa strzelanka :) Polecam tym co jeszcze nie próbowali

0 Odpowiedz
MexMex

Podstępny gamedotowy kowboj, który uwielbia szybkie strzelaniny i głośne samochody (albo na odwrót). Kiedy byłem mały chciałem być Popeyem, zostałem jednak redaktorem bo nie lubię szpinaku. Złapałem wszystkie gołębie w GTA IV.

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl