W Dark Souls 3 ponoć zagramy w 2016 roku

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
W Dark Souls 3 ponoć zagramy w 2016 roku - gamedot.pl

Najnowsze przecieki wskazują na to, że gra Dark Souls 3 rzeczywiście istnieje i może być pokazywana na targach E3. Omawiana nieoficjalnie produkcja bazuje na silniku używanym przy Bloodborne. Platformy docelowe? Mówi się rzecz jasna o konsolach – wersja na blaszaka chyba istnieje, ale może zostać wprowadzona na rynek w późniejszym terminie.

 

 

 • Na samym starcie otrzymamy 10 możliwych klas postaci.
 • 45 całkowicie nowych oponentów. Repertuar bossów także zostanie odświeżony. Na razie wspomina się 10 nieznanych wcześniej delikwentach. Ci będą reprezentować w walce większą agresywność – możliwa jest zmiana zachowania (reagowanie na nasze decyzje?).
 • 100 nowych broni i 40 świeżych zestawów opancerzenia.
 • Gra będzie naciskać na prezentację założeń fabularnych. Historia zostanie przedstawiona w sposób jawny.
 • W walce premiowana jest aktywność – aspekt przejmowania inicjatywy. Może to takie nawiązanie do mechanizmów z Bloodborne.

 

Źródło: Gamingbolt

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled XONE

CTR Crash Team Racing Nitro - Fueled XONE

Crash™ wraca za kółko! Szykuj się, by wcisnąć gaz do dechy w grze Crash™ Team Racing Nitro-Fueled. To autentyczna frajda z gry w CTR i znacznie więcej – teraz w pełni zremasterowana i...

159,00Do sklepu

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

  Dołącz do zespołu Gamedot

  Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

  Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl