Vampyr – teaser nowej ciekawej gry od twórców Remember me

Parsec - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Vampyr – teaser nowej ciekawej gry od twórców Remember me - gamedot.pl

W styczniu informowaliśmy o rozpoczęciu projektu przez twórców Remember Me i Life is Strange, a dzisiaj otrzymaliśmy ciekawy teaser pokazujący tło fabularne. Przypomnijmy, że akcja Vampyra będzie dziać się zaraz po wybuchu pierwszej wojny światowej i w trakcie epidemii hiszpanki. Nasz bohater ugryziony przez jednego z zarażonych zamieni się w... wampira.

 

 

Wygląda na to, że spory nacisk zostanie położony na to, na kogo polujemy i czyją krew chcemy wypić. Nasze decyzję będą mieć znaczenie w przyszłości i wielokrotnie mogą pokrzyżować nasze plany lub utorować drogę do osiągnięcia celu. Wielokrotnie będziemy uwodzić innych, by ci zmienili swój plan dnia, co wykorzystamy do ataku i posilenie się pyszną i życiodajną krwią.

 

W tym RPG spotkamy się również z rzeszami łowców wampirów gotowych zabić nas na każdym kroku. Czasem będziemy musieli uciec się do przemocy siłowej za pomocą walki wręcz lub broni dystansowej.

 

Vampyr pojawi się na PC, XOne i PS4 w 2017 roku.  

 

 

źródło: eurogamer

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

ParsecParsecMiłość do gier PC-towych wyssał z mlekiem matki. Amator gier wszelakich, a w szczególności gier ekonomicznych i Guild Wars. Początkujący badacz kultury graczy komputerowych, ale tylko po godzinach i przy dobrym piwie.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]