Update 1.27 do Rocket League jest już dostępny. Co w nim znajdziemy?

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy
Update 1.27 do Rocket League jest już dostępny. Co w nim znajdziemy? - gamedot.pl

 

Rocket League nadal nieprzerwanie kradnie czas tysiącom graczy na całym świecie. Psyonix docenia swoich fanów i nawet przy aktualizacjach w większości usuwających bugi pamięta o dodatkowej zawartości. Tym razem wraz z pobraniem aktualizacji dostaniemy Utopia Coloseum pokryte śniegiem, w sam raz pasujące do aktualnej aury za oknem. Będziemy mogli zagrać na tej arenie z playlisty Snow Day. Oprócz tego aktualizacja usuwa szereg bugów, jednak są to sprawy tak marginalne, że nie aż nieistotne (pojedyncze przypadki).

 

Update 1.27 jest już dostępny do pobrania na wszystkich platformach i zajmuje: 91MB na PS4, 1,1GB na PC i 1,7GB na XOne.

 

Źródło: dualshockers.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Stranglehold PS3 (gra używana)

Stranglehold PS3 (gra używana)

John Woo presents Stranglehold to gra akcji, nad realizacją której czuwał reżyser John Woo. Fabuła programu związana jest z filmem Dzieci Triady nakręconym w 1992 roku. Gracz...

19,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Zobacz w sklepie

  • Fotel dla Gracza Genesis SX33 Black-Red Nitro330
    699.00PLN
  • Torba do Laptopa Natec Boxer Black 17.3"
    78.72PLN
  • Zestaw dla graczy 4w1 Fury Thunderstreak Klawiatura + Mysz + Słuchawki + Podkładka
    119.00PLN

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl