Uncharted 4 – Naughty Dog omawia i pokazuje materiał z planowanej bety

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Uncharted 4 – Naughty Dog omawia i pokazuje materiał z planowanej bety - gamedot.pl

Beta przy grze Uncharted 4 ma wystartować już 4 grudnia. W 7GB (rozmiar pliku może być inny – zależnie od regionu) danych znajdziemy sporą ilość ciekawych rzeczy – choć sama zabawa zostanie podpięta pod jeden tryb. Maksymalny czas potyczki to 12 minut; licznik zgonów dobije maksymalnie do liczby 35.

 

Oczywiście finalny produkt zaoferuje nam więcej możliwości (8 całkowicie świeżych map oraz kilka, a może nawet kilkanaście fajnych trybów). Treści, które będą dodane w popremierowym okresie ponoć mogą rozbudzać ekscytację.

 

Naughty Dog eksperymentuje – materializuje różne koncepcje. To takie kreatywne wykorzystanie potencjału PS4. Nadprzyrodzone moce czy postacie oferujące support (aktywność naprawdę dobrego AI – AI, jakie wspiera i gromadzi dla nas profity) – takie elementy dodają kolorytu. Developer nie chce tylko i wyłącznie kopiować tego, co było dobre; jest sprawdzone.

 

Warto pamiętać, że przepustka do bety została powiązana z zakupem odświeżonej trylogii.

 

 

Co z kampanią SP? Cóż, ta może być promowana na weekendowym PlayStation Experience 2015. Specjalna konferencja wystartuje 5 grudnia o 19:00 czasu polskiego.

 

Źródło: Dualshockers

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

Lego Gwiezdne Wojny Skywalker Saga XONE

LEGO® Gwiezdne Wojny™: Skywalker – saga to największa gra z serii LEGO® Gwiezdne Wojny™, zawierające wszystkie 9 filmów sagi, w tym wysoce oczekiwaną konkluzję serii: Gwiezdne Wojny™:...

219,00Do sklepu

1 Komentarz

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl