Twórcy Star Wars: Empire at War chcieliby stworzyć kontynuację gry

YASIU - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy Star Wars: Empire at War chcieliby stworzyć kontynuację gry - gamedot.pl

 

 

Star Wars: Empire at War, to dość stara strategia czasu rzeczywistego, która jako jedna z nielicznych produkcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen spotkała się z akceptacją fanów. Studio odpowiadające za projekt przyznało ostatnio, że chciałoby stworzyć kontynuację, ale jak się okazuje Electronic Arts nie jest tym zainteresowane. 

Warto zaznaczyć, iż firma jakiś czas temu ponownie uruchomiła tryb sieciowy obecnej części gry. Odpowiadający na zadawane na Reddit pytania przedstawiciel Petroglyph, stwierdził, że EA, które posiada prawa do wszystkich gier sygnowanych logiem Star Wars skupione jest na wysokobudżetowych tytułach i jeśli jakiś z nich nie należy do gatunku FPS nie ma większych szans na powstanie. 

Mało tego autorzy kontaktowali się z korporacją z zapytaniem o ewentualne zielone światło, ale póki co nie otrzymali odpowiedzi. 

Na koniec warto zaznaczyć, iż dotychczas Star Wars: Empire at War nabyło 6,7 miliona ludzi. Jest to jednocześnie najlepiej sprzedający się produkt z Gwiezdnymi Wojnami na Steam. 

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

YASIUYASIU
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]