Twórcy marki God of War zapowiadają wielką zmianę

hraboll - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy marki God of War zapowiadają wielką zmianę - gamedot.pl

Ciekawa sprawa... SCE Santa Monica prawdopodobnie pracuje nad czymś nowym. Kalifornijska ekipa zamieszcza choćby na Facebooku i Twitterze dość enigmatyczne wpisy – teasery. Co istotne, ich treść, a także powtarzane „#takeastep” sugeruje poważną zmianę („bo czasami trzeba wykonać kolejny krok”).

 

Może marka God of War zostanie przemodelowana (nowy bohater, inna mitologia). Wariant z kształtowaniem świeżego IP wydaje się mało prawdopodobny. Dlaczego? Bo developer jakiś czas temu zrezygnował właśnie z nowej marki – tylko po to, by powrócić do kultowego cyklu.

 

 

Warto pamiętać, że Sony Santa Monica współtworzyło wiele gier – choćby Journey, Everybody’s Gone to the Rapture, The Unfinished Swan czy The Order: 1886. Może developer znów wspiera zaprzyjaźnione ekipy. Hipotetycznie mówimy tu o podmiotach wykorzystujących potencjał gogli PlayStation VR.

 

Cała akcja „#takeastep” rozgrywa się przed weekendowym PlayStation Experience. Sony zorganizuje specjalną konferencję.

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Lego Batman 3: Poza Gotham PL XONE

Lego Batman 3: Poza  Gotham PL XONE

LEGO Batman 3: Poza Gotham to następca przebojów LEGO Batman: Gra wideo i LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Jak dotąd sprzedaż gier wideo spod znaku LEGO przekroczyła na świecie 100...

109,00Do sklepu

1 Komentarz

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl