Twórcy ARK: Survival Evolved płacą prawie 400 zł za drobną pomoc

mefi - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
Twórcy ARK: Survival Evolved płacą prawie 400 zł za drobną pomoc - gamedot.pl

Jedna z najlepiej sprzedających się gier na Steam ARK: Survival Evolved cały czas pozostaje w modelu Early Access, a to oznacza, że brakuje jej jeszcze wielu godzin, aby stała się pełnoprawną grą. Jeden z deweloperów postanowił zaangażować graczy w pomoc przy wyszukiwaniu błędów i hacków, a w zamian za to każdy chętny otrzyma 100 dolarów (około 400 zł).

 

Jak można przeczytać w ogłoszeniu:

 

Oferujemy 100 dolarów dla każdego, kto może dostarczyć nam informacje o hackach, które mogą mieć wpływ na rozgrywkę i stabilność serwera, na naszej liście oficjalnych serwerów. Po więcej szczegółów piszcie [email protected].

 

Podobno jeden gracz otrzymał pieniądze za pomoc, które dostał za pośrednictwem systemu PayPal. Deweloperzy twierdzą, że cały proces sprawdzania przypadku podanego przez owego pierwszego szczęśliwca trwał zaledwie dwie godziny, a jego „praca” została nagrodzona w postaci kieszonkowego. Jeśli tego typu zgłoszeń będzie więcej to wielce prawdopodobne, że przy innych zgłoszeniach czas oczekiwania na pieniądze się wydłuży.

 

Biorąc pod uwagę, że ARK cały czas umieszczone jest w Early Access można spodziewać się, że w grze znajduje się bardzo dużo błędów. Możliwe, że jesteście milionerami, tylko jeszcze o tym nie wiecie.

 

źródło: Kotaku.com

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

mefimefiGracz, który znalazł swoje miejsce między cyfrową rozrywką a światem rzeczywistym. Uzależniony od social media, naczelny hejter w redakcji. Uwielbia a jakby inaczej gry, książki, filmy. Kocha piłkę nożną, a czasami nawet nie zaśnie na skokach narciarskich
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]