Thief na XONE w niższej rozdzielczości niż na PS4

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Thief na XONE w niższej rozdzielczości niż na PS4 - gamedot.pl

Square Enix potwierdziło, że Thief na XONE będzie działać w rozdzielczości 900p, podczas gdy na PS4 tytuł ten odpalimy w pełnym 1080p. Nie będzie to pierwsza gra na nową konsolę Microsoftu, która cierpi na podobną 'przypadłość' - w obniżonej rozdzielczości wypuszczone zostały też takie gry jak Ryse: Son of Rome lub Assassin's Creed 4: Black Flag. Przedstawiciele Eidos Montreal zapewniają, że obie wersje Thiefa wyglądają identycznie i gracze nie powinni się zamartwiać różnicami. Dodali również, że zaistniała sytuacja nie ma nic wspólnego z ograniczoną mocą urządzenia, lecz z kwestiami związanymi z programowaniem na daną konsolę. Pytanie tylko, czy jest to całkowita prawda, skoro nie jest to jedyny tytuł korzystający z takiego samego rozwiązania. Thief wyjdzie już 28 lutego na PC, XONE, PS4, PS3 i X360.

 

 

 

Źródło: gamespot.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]