The Order 1886 - fotorelacja z pokazu przedpremierowego

Cascad - 
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy
The Order 1886 - fotorelacja z pokazu przedpremierowego - gamedot.pl

Dziś odbył się pokaz The Order 1886 dla prasy - grę polskim mediom prezentował Ru Weerasuriya, dyrektor kreatywny nowej produkcji studia Ready at Down. Można było z nim też porozmawiać, samemu sprawdzić fragment rozgrywki oraz zabrać mu kilka minut i zadać parę pytań. Wszystkie z tych rzeczy zrobiłem i niebawem ujrzycie je na gamedocie.

 

Dziś wieczorem po powrocie z Warszawy zapraszam do obejrzenia małej galerii zdjęć z tego eventu. Niestety samą prezentację nie bardzo mogłem rejestrować (embargo na to co się na niej pojawiło schodzi w piątek rano), a cała reszta imprezy odbywała się w dość zaciemnionym British Buldog Pubie na Alejach Jerozolimskich, co wpłynęło na jakość zdjęć (za to będąc tam klimat był przedni bo zadbano o odpowiednią stylizację):

 

To przedsmak nadchodzących materiałów, czyli wrażeń z gameplayu, wywiadu i opisu prezentacji - od jutra zaczną się one pojawiać na naszej stronie. Bądźcie czuni!

 

 

1 osób dodało komentarz
2osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Jumanji The Video Game PS4

Jumanji The Video Game PS4

Połączcie siły i weźcie udział w pełnej akcji grze Jumanji, próbując podołać wspaniałemu wyzwaniu dla tych, którzy pragną spróbować zupełnie nowego świata. Tylko ty i trójka twoich...

179,99Do sklepu

1 Komentarz

REDmartinesart 4 lata temu

Ocho, nadchodzą materiały.

0 Odpowiedz
CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl