The Last Guardian – świeży gameplay zobaczymy na Tokyo Game Show?

hraboll - 
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy
The Last Guardian – świeży gameplay zobaczymy na  Tokyo Game Show? - gamedot.pl

Na 15 września Sony zaplanowało specjalną konferencję. Jest ona powiązana z tegoroczną edycją imprezy Tokyo Game Show. Bez wątpienia japoński gigant będzie promował tytuły, które zdecydują o popularności konsoli PS4. W stosowny line-up możemy już wpisać niedawno wskrzeszone The Last Guardian. Warto zauważyć, że częścią prezentacji może być całkowicie świeży gameplay.

 

 

Przynajmniej genDESIGN – jedna z ekip odpowiedzialnych za wyczekiwany projekt - chce przedstawić przygody Trico w nowy – nieco odmienny sposób. Fani TLG bez wątpienia wstrzymują już oddech. Na liście życzeń znajdziemy porcję informacji dotyczących założeń fabularnych, narracji. Tak naprawdę nawet krótki zwiastun zostanie przyjęty z otwartymi ramionami. Przewidywania malkontentów? Developer zaprezentuje demo z E3 2015.

 

Źródło: Gamespot

0 osób dodało komentarz
1osoba uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

hrabollhrabollFan gier przygodowych, choć nie boi się próbować rzeczy nowych i nieznanych. Magia pierwszego Turoka sprawiła, że pokochał interaktywną rozrywkę. Graficzne piękno nie jest najważniejsze – nawet największa potwora może wpasować się w gusta hrabolla ;)
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]