• Strona główna
  • Newsy
  • Tęskniliście za złą kompanią? mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy xboksów!

Tęskniliście za Złą Kompanią? Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Xboksów!

Bramin - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tęskniliście za Złą Kompanią? Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Xboksów! - gamedot.pl

Szczerze mówiąc chciałbym móc napisać newsa o kolejnej odsłonie Bad Company 2 - moim zdaniem ostatniego (a nie licząc poprzednika - jedynego) Battlefielda z przyzwoitą kampanią. Niestety nie mam dla Was równie dobrej informacji. Nie oznacza to jednak, że obecność Battlefield: Bad Company 2 w październikowym Games with Gold jest złą informacją.  Jeśli jakimś cudem jeszcze nie mieliście okazji poznać Sierżanta, Sweetwatera, Hagarda oraz Prestona to nie będzie lepszej okazji. Sam, mimo iż moja płytka dzielnie stoi na półce, mam powód do radości. W końcu pojawi się więcej graczy na multi -  prawie jak za dawnych czasów.

 

Drugą grą na X360 będzie Darksiders II, kolejny duży tytuł w który warto zagrać. Battlefielda będzie można ściągać już od środy, Darksiders z kolei od 16 października. Swoją drogą to ciekawe, że dostaliśmy aż dwie duże gry. Dotychczas panował schemat jeden indyk, jedno AAA. Wątpię by miało się to szczególnie zmienić, w końcu GwG jest najlepszym sposobem na wydanie cieszących się małą (chociaż coraz bardziej rosnącą) sprzedażą gier indie. Tym razem jednak gra niezależna zadebiutuje wyłącznie na Xbox One. Posiadacze tejże konsoli będą musieli się zadowolić platformówką Chariot. Ale trzeba przyznać, że mimo wszystko październik można zaliczyć jako udany. Zgodzicie się ze mną?

 

 

Źródło: Xbox.com

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

0 Komentarzy

BraminBraminKonsolowiec wychowany na pececie. Ma ogromny sentyment do serii o nowojorskim gliniarzu. Lubi prowadzić długie konwersacje na temat gier oraz branży. Za nic w świecie nie zamieniłby pudełka na cyfrę.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]