Telltale ujawniło datę pojawienia się kolejnego odcinka Batmana

Piechol - 
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Studio Telltale Games ogłosiło, że drugi epizod Batman: The Telltale Games Series, kolejnej epizodycznej przygodówki fabularnej na ich koncie, ukaże się o wiele wcześniej niż producent zdążył nas przyzwyczaić do tej pory. Drugi z pięciu odcinków będzie nazywał się Children of Arkham i w pierwszej kolejności będą mogli przetestować go odwiedzający targi PAX przy pomocy funkcji Crowd Play (jak sama nazwa wskazuje: tłum będzie podejmował większościowe decyzje co ma robić Mroczny Rycerz). Odcinek trafi jednak wreszcie na PS4, XOne i pecety, będzie to dokładnie 20 września.
 

 

Pierwszy epizod wydawał się dobrym wprowadzeniem do ciekawej historii, jednak zabrakło tam szybszego tempa akcji. Może w tym odcinku będzie inaczej i opowieść napierze takiego rozpędu, że wraz w pojawieniem się finalnej konkluzji po prostu nie będziemy mogli wyjść z podziwu. Batman zasługuje przecież na świetnie napisaną historię.

 

Źródło: Gameinformer.com

0 osób dodało komentarz
4osoby uważają ten artykuł za ciekawy

Lego Star Wars Przebudzenie Mocy PL PS4

Lego Star Wars Przebudzenie Mocy PL PS4

LEGO® Gwiezdne wojny™: Przebudzenie Mocy™ to triumfalny powrót popularnej serii gier wideo. Gracze będą mogli w zabawny, humorystyczny i możliwy tylko w grach LEGO sposób odtworzyć...

129,00Do sklepu

0 Komentarzy

PiecholPiecholGra odkąd pamięta. Prawdziwy pasjonat gier wideo. Bardziej narratywista, niż ludolog, jednak nie przejdzie obojętnie obok żadnej gry wartej uwagi. Fanboy konsol wszelakich, sporadycznie grywa też na innych sprzętach. Marzy o tworzeniu gier.
Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl