Telltale Games nie pokaże Gry o Tron na E3

JohnSnake - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Telltale Games nie pokaże Gry o Tron na E3 - gamedot.pl

E3 bez Gry o Tron z pewnością nie będzie aż tak 'soczyste' jak byśmy chcieli, ale mówi się trudno. Telltale Games pragnie poświęcić tegoroczne targi innej produkcji, którą jest Tales from the Borderlands. Obie gry zostały zapowiedziane na zeszłorocznym VGX, od tego czasu większość nowych materiałów pochodziła właśnie z Tales from the Borderlands. Game of Thrones wciąż nie doczekała się żadnych screenów, konkretnych grafik koncepcyjnych ani trailera. Jedyne pocieszenie pochodzi od dyrektora PR firmy Joba Stauffera, który obiecuje że o Grze o Tron dowiemy się więcej jeszcze pod koniec lata. O nowych informacjach na temat Tales from the Borderlands dowiecie się już podczas samego E3, natomiast przed premierę obu gier warto przejść kolejne epizody The Walking Dead oraz The Wolf Among Us. Fani przygodówek z pewnością nie mogą narzekać na nudę.

 

 

 

Źródło: gameinformer.com

1 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

1 Komentarz

lukas10 9 lat temu

E3 jakoś poradzi sobie bez Tales from the Borderlands:P

0 Odpowiedz
JohnSnakeJohnSnakePecetowiec wierny wujkowi Newellowi. Fan sieciówek, 'rogalików' i sandboxów. Serialowy maniak. Wieczny poszukiwacz dobrego kina science-fiction oraz fantasy. Oprócz tego lubi dobre żarcie i jeszcze lepsze piwo. Innymi słowy – typowy nerd.
Napisz do autora

Dołącz do zespołu Gamedot

Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres [email protected]