Tekken X Street Fighter jeszcze w tym roku?

Cascad - 
0osób uważa ten artykuł za ciekawy
Tekken X Street Fighter jeszcze w tym roku? - gamedot.pl

W jednym z wywiadów, Katsuhiro Harada (producent serii Tekken) zapowiedział, że po skończeniu prac nad promocją darmowych tytułów Namco Bandai na PlayStation 3 ma zamiar wrócić do swojego głównego zadania, czyli produkowania nowych gier.

 

„Tekken to jedno z dzieł mojego życia, i choć nie mogę powiedzieć teraz nic więcej to pracuję też nad innymi grami (…) mam zamiar pokazać w 2014 roku przynajmniej dwie z nich.”

 

Co może znaleźć się w tym gronie? Najpewniejszym strzałem, jest Tekken X Street Fighter, czyli owoc współpracy z Capcomem ogłoszonej jeszcze w... 2010 roku podczas Comic-Conu. Wtedy pokazano Street Fighter X Tekken zapowiadając, że powstanie także gra z „odwrotnym” tytułem, której wciąż się nie doczekaliśmy.

 

A co z Tekkenem 7? Prawdopodobnie ukaże się już tylko na nową generację konsol.

 

 

źródło: siliconera

0 osób dodało komentarz
0osób uważa ten artykuł za ciekawy

Valkyria Chronicles 4 XONE

Valkyria Chronicles 4 XONE

Fabuła gry Valkyria Chronicles 4 została osadzona w realiach historycznych z pierwszej części serii, podczas drugiej wojny światowej, ale skupia się dookoła innej grupy bohaterów....

69,00Do sklepu

0 Komentarzy

CascadCascad

Prawdziwy entuzjasta gier, który uwielbia z nich szydzić, żartować i nakręcać się na kolejne premiery. Piszę dla was newsy, raporty, recenzje… lubię oryginalne pomysły, dziwactwa i cały czas jestem na czasie. 

Napisz do autora

Najnowsze recenzje

    Dołącz do zespołu Gamedot

    Jesteś graczem? Interesujesz się branżą gamingową? Chciałbyś pisać o tym co Cię interesuje?

    Dołącz do redakcji gamedot.pl i dowiedz się co możesz zyskać. Prześlij nam próbny tekst i kilka słów o sobie na adres redakcja@gamedot.pl